Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Skrzynecka z „półprzytomną gębą” szykuje się do pracy. Tak żyje na co dzień?

Katarzyna Skrzynecka (51 l.) postanowiła pokazać fanom, jak wyglądają kulisy powstawania show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazda pokazała się w naturalnej odsłonie, nie przyozdabiając twarzy nawet gramem makijażu, ale… zaapelowała o pomoc.

Katarzyna Skrzynecka w zakulisowej odsłonie. Pokazała nowe oblicze?

Katarzyna Skrzynecka pokazała w ubiegłą niedzielę, jak wygląda jej praca na planie 17. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda musiała wcześnie zerwać się z łóżka, by już o 5.30 szykować się do nagrań. Chociaż niejeden mógłby narzekać na konieczność tak wczesnej pobudki w weekend, aktorka cieszy się, że może wyjść z domu, ponieważ wciąż ma w pamięci lock down spowodowany pandemią. Nauczyła się więc doceniać "normalne" funkcjonowanie i pracę, w której może spotkać się z innymi.

Reklama

"05:30 w niedzielę... to nie jest najulubieńszy czas na bycie w pracy... Zwłaszcza po nocnej podróży ze spektakli wyjazdowych... Ale cieszymy się wszyscy, że pracę w ogóle mamy... bo - jak pokazał wszystkim lockdown - szask prask i możemy jej nie mieć. Nie narzekaj zatem, człeku!" - czytamy we wpisie Skrzyneckiej.

Kasia pokazała się fanom w nowej odsłonie, a dokładnie... bez makijażu. Przyznała, że jej twarz nie wygląda korzystnie, więc przydałoby się nad nią trochę popracować. W tym celu zaapelowała do makijażystki, fryzjerki i stylistki, które miały przygotować ją do występu przed kamerami.

Fani nie mogli się nadziwić, jak młodo i pięknie wygląda znana ze szklanego ekranu celebrytka. Jak zauważyli, makijaż zamiast odejmować, to dodaje jej lat.

"Pani Kasiu, jest Pani piękną kobietą bez tego makijażu. Teraz dopiero widać, jak podobna jest córka do Pani";

"Proszę się więcej nie malować! Tak jest pięknie";

"Piękniej niż ze sztucznymi rzęsami";

"Matko, jak ja bym tak chciała wyglądać w niedzielę; 10 lat młodziej bez makijażu"  - komplementowali celebrytkę fani.

Zobacz też:

Katarzyna Skrzynecka pokazała pasierbicę! Piękna kobieta!

Marcin Łopucki wraca do normalnego życia po operacji! Pokazał, czym się teraz zajmuje!

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej szczerze o ich małżeństwie! "Wiedziałem, że tak będzie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | "Twoja twarz brzmi znajomo 17"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy