Reklama
Reklama

Katarzyna Skrzynecka w skąpym bikini. "Dobra foczka"

Katarzyna Skrzynecka (51 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Niedawno postanowiła nieco od niego odpocząć i wyjechać na krótkie wakacje. 51-latka pochwaliła się niedawno zdjęciami z urlopu, na których pozuje w skąpym bikini.

Katarzyna Skrzynecka to taka gwiazda, która doskonale radzi sobie z prowadzeniem mediów społecznościowych. Na samym instagramowym koncie obserwuje ją ponad 188 tysięcy osób. To właśnie tam chwali się, jak wygląda jej życie prywatne, a także informuje swoich fanów o nowych projektach zawodowych.

Niedawno Kasia postanowiła pokazać swój urlop. Okazuje się, że ona oraz jej urocza rodzina wyjechała do słonecznej Grecji.

Reklama

Katarzyna Skrzynecka w skąpym bikini pluska się w wodzie

Katarzyna Skrzynecka na najnowszym zdjęciu, które dodała na swoje instagramowe konto, pozuje w niebieskim bikini. Gwiazda postanowiła zanurzyć się w wodzie i pokazać swoje wdzięki.

"Poranne okoliczności, w których pojęcie "wpienić się" lub "zamorzyć się" nabiera innego znaczenia. Do Afrodyty brakuje mi już tylko afro" - napisała uradowana Skrzynecka.

Fani byli zachwyceni fotografią, którą dodała Katarzyna. Większość nie mogła oderwać wzroku od jej coraz szczuplejszej sylwetki."Dobra foczka""Jaka piękna syrena""Pięknie" - pisali obserwatorzy Skrzyneckiej.

Katarzyna Skrzynecka - życie prywatne i kariera

Katarzyna Skrzynecka urodziła się 3 grudnia 1970 roku w Warszawie. Po zdaniu matury w XVII Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie wyjechała na stypendium do Paryża. Ukończyła naukę na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki Szkoły Muzycznej II stopnia w Warszawie.

Debiutowała jako aktorka rolą w filmie "Pewnego letniego dnia". Do najważniejszych ról w jej aktorskiej karierze należą występy w spektaklach: "Metro", "Evita" i "Chicago".

19 czerwca 2009 roku wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie, z którym związana jest od 2007 roku. Mają córkę, Alikię Ilię.

Zobacz także:

Cichopek, Mensah, Gessler - zobacz jak gwiazdy dbają o zieleń na balkonie

Miła Kasia Skrzynecka to już przeszłość? Tak oceniła plażowiczów! "Chcący zarobić autochtoni tak właśnie robią"

Skrzynecka pokazała klatę Strasburgera i internet oszalał! "Trzeba mieć dystans do siebie, poczucie humoru"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy