Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Skrzynecka niknie w oczach! Tak szczupła nie była chyba nigdy!

Katarzyna Skrzynecka (48 l.) uparła się, by zrzucić nadprogramowe kilogramy i jak widać, idzie jej doskonale. Gwiazda właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym doskonale widać jej metamorfozę.

Aktorka długo nie mogła uporać się ze zbędnymi kilogramami. Walczyła dzielnie, stosowała diety, ćwiczyła pod okiem swoje męża, który jest kulturystą i wszystko na nic. Efekty były mizerne, a Kasia wprost załamana. 

Reklama

W końcu jednak nastąpił przełom i gwiazda trafiła na dietę idealna dla siebie, na której w 5 tygodni udało jej się zrzucić 10 kilogramów. 

Efektami diety Kasia zaczęła chwalić się na swoim profilu w mediach społecznościowych, a zachwytom nie było końca! Fani nie mogli uwierzyć w metamorfozę Skrzyneckiej, która swoją drogą trwa dalej. 

Kasia właśnie pokazała najnowsze zdjęcie, do którego pozuje z kolegą po fachu, Piotrem Zeltem (50 l.). Trzeba przyznać, że tak szczupłej Skrzyneckiej nie widzieliśmy już dawno! Kaśka wygląda fenomenalnie i miejmy nadzieję, że nie dopadnie jej słynny efekt jojo, czyli szybki powrót wagi sprzed odchudzania. 

W komentarzach pod zdjęciem posypały się komplementy, a sama Kasia wygląda na szczęśliwą i wprost promienieje! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje