Reklama
Reklama

Katarzyna Paciorek przeszła udar. 25-letnia influencerka trafiła do szpitala

Katarzyna Paciorek, występująca pod pseudonimem Kasix dodała w sieci alarmujący wpis. Jedna z najbardziej znanych polskich influencerek i streamerek wyjawiła w sieci, że trafiła do szpitala. Wszystko stało się tuż po nagraniu, które z niewiadomych przyczyn przerwała. Wówczas okazało się, że odrętwienie kończyn nie pozwoliło jej kontynuować pracy. Na ratunek ruszył jej chłopak!

Influencerka przeszła udar. Przemówiła do fanów prosto ze szpitala

Katarzyna Paciorek zaczęła źle się czuć podczas kręcenia relacji na żywo. Młoda kobieta nagle pożegnała się z widzami, ponieważ dostrzegła, że drętwieje jej połowa ciała. Wspomniany filmik został szybko skasowany z sieci, a fani pogrążyli się w niepewności. Kasix postanowiła, że wyjaśni im wszystko w kolejnym wpisie. Wyjawiła wówczas, że w trakcie nagrania przechodziła udar.

"Uwaga, moi drodzy widzowie, trochę mnie nie będzie. Po streamie Remo (partner Katarzyny — przyp. red.) zadzwonił po karetkę, bo zdrętwiała mi lewa ręka i noga. W szpitalu po badaniu okazało się, że miałam w nocy udar. Tak, udar, w wieku 25 lat [...] Trochę zaniżam średnią wieku" - wyjawiła Kasix w opublikowanej relacji na InstaStories.

Reklama

Kasix dostała udaru podczas streamowania

Gwiazda została przewieziona do szpitala, gdzie zajęli się nią wyspecjalizowani lekarze. Według relacji Paciorek - szybko podano jej leki, które przeciwdziałały drętwieniu ciała. Dzięki temu odzyskała czucie w ręce i nodze. Jak przyznała "już jest z nią dobrze".

"Podano mi leki i odzyskałam sprawność w ręce i nodze. Już jest ze mną dobrze i leżę sobie na oddziale. Trochę zaniżam średnią wieku. Jutro ma być więcej badań i zobaczymy, ile będę musiała tu zostać. Przewidywania są od 7 do 10 dni" - wyznała.

Choć kuracja 25-latki nie dobiegła jeszcze końca, ta zapowiedziała, że będzie relacjonowała swój pobyt w szpitalu dalej.

Warto zauważyć, że udary coraz częściej dotyczą osób młodych - poniżej 35. roku życia. W Polsce są trzecią najczęstszą przyczyną zgonów. Rozpoznanie choroby nie jest proste, bo często nie daje ona żadnych objawów. Pacjenci, którzy przeszli udar, niekiedy skarżą się na problemy z mową, drętwienie kończyn, opadanie kącika ust i kłopoty z widzeniem - mogą np. widzieć podwójnie.

Katarzyna Paciorek - kto to?

Katarzyna Paciorek to 25-letnia influencerka znana w sieci pod pseudonimem Kasix. Kobieta zajmuje się streamowaniem na platformie Twitch, gdzie cieszy się dużą popularnością. Prowadzi również swoje profile w mediach społecznościowych, poprzez które chętnie podejmuje kontakt z fanami.

Zobacz też:

Powiedziała za dużo? Znana influencerka nie pozwoliła nam na publikację wywiadu

Nie żyje młoda influencerka Maja. "W moim sercu na zawsze pozostanie pustka"

Ekipa tego nie doczekała. Gwiazda internetu ogłosiła zaręczyny. To będzie ślub roku?

Mini Majk rzucił Paulinę Kozłowską. Niepotrzebnie powiększała biust?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy