Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Katarzyna Figura przechodzi przez piekło! Jest wykończona

Katarzyna Figura (57 l.) powoli traci nadzieję na to, że uda się jej rozwieść z mężem. Kai Schoenhals (53 l.) nie stawia się bowiem na rozprawach rozwodowych, co znacznie utrudnia całą procedurę. Pojawiło się jednak światełko w tunelu i niewielka nadzieja na to, że już w przyszłym roku Katarzyna Figura uwolni się od męża.

Gdy 35. raz udawała się do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi Południe, nie sądziła, że na drugim grudniowym terminie może nastąpić przełom w sprawie. Tym bardziej że mieszkający w Stanach Zjednoczonych producent filmowy, Kai Schoenhals, ponownie nie stawił się na sali rozpraw, tylko wysłał swojego pełnomocnika. 

Reklama

Tymczasem, po złożeniu blisko czterogodzinnych zeznań, Katarzyna Figura usłyszała, że do orzeczenia rozwodu z Amerykaninem jest naprawdę blisko... 

"Jeśli Kai nie stawi się w sądzie na posiedzeniu pod koniec kwietnia, by złożyć zeznania, to straci prawo do składania wyjaśnień. Oznacza to, że będzie mógł zapaść wyrok" - mówi "Na Żywo" osoba zaprzyjaźniona z artystką i dodaje: "To dobra wiadomość dla Kasi, która ma już dość tego, że sprawa tak bardzo się przeciąga". 

Orzeczenie rozwodu jest tym bardziej prawdopodobne, że w trakcie toczącego się od siedmiu lat postępowania para zdołała już podzielić się majątkiem oraz ustaliła, iż ich córki - Koko i Kaszmir - zostaną w Polsce pod opieką mamy. 

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie:


Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Figura Katarzyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »