Reklama
Reklama

Katarzyna Figura nasyła matkę na Kaia! Nie chce z nim rozmawiać!

Katarzyna Figura (55 l.) ciągle toczy bitwę w sądzie z byłym mężem Kaiem Schoenhalsem (51 l.). Boi się go do tego stopnia, że łącznikiem między nią, a Kaiem została matka aktorki.

Nawet na sądowych korytarzach gwiazda i jej były mąż starają się siebie unikać. Jednak są sytuacje, w których są zmuszeni ze sobą porozmawiać i omówić chociażby sprawy związane z córkami.

Kasia starała się nawet uciekać z miasta przed Schoenhalsem, ale ten jest chyba zdolny znaleźć ją i córki nawet na końcu świata. Jednak Kai nadal ma prawa do opieki nad dziećmi, więc jest pełnoprawnym rodzicem, który może decydować o pewnych sprawach.

Chodzi chociażby o takie przyziemne sprawy jak zakupy dla córek, ustalenie terminów widzeń, czy wyjazdy na wakacje, ferie i święta. Aktorka najchętniej zaniechałaby jakichkolwiek kontaktów z Kaiem i sama wychowała Koko i Kaszmir.

Reklama

Nie jest to jednak możliwe, więc żeby nie rozmawiać z byłym mężem celebrytka poprosiła o pomoc swoją mamę. Jak donosi gazeta "Fakt", teraz gdy Kai chce umówić się na spotkanie z córkami, robi to przez mamę aktorki.

Dzięki temu Katarzyna jest spokojniejsza, a jak można się domyślać, i tak ma już mocno nadszarpnięte nerwy. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | Kai Schoenhals
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy