Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Katarzyna Dowbor spisała testament. Miała ku temu ważny powód!

Katarzyna Dowbor (62 l.) od wielu lat prowadzi program "Nasz nowy dom". W programie pomaga ludziom, którzy znaleźli się w niezwykle ciężkiej sytuacji życiowej. Gwiazda wie, że życie pisze różne scenariusze i trzeba być gotowym na wszystko. W rozmowie z nami wyznała, że spisała już swój testament. Zdradziła, co było dla niej najważniejszą kwestią!

Katarzyna Dowbor od wielu lat obecna jest na antenie Polsatu. Prezenterka wraz z ekipą odmienia los setek rodzin. Nie da się ukryć, że gwiazda emocjonalnie podchodzi do każdej metamorfozy i martwi się losami uczestników nawet po zakończeniu programu.

Dziennikarka twardo stąpa po ziemi i doskonale wie, że życie bywa nieprzewidywalne, więc trzeba być gotowym na każdą ewentualność. Prowadząca "Nasz nowy dom" zdradziła, że już spisała testament.

Reklama

To dlatego spisała testament!

"Dużo jeżdżę. Przezorny, zawsze ubezpieczony. Od ośmiu lat jestem ciągle w drodze. Zrobiłam ogrom tysięcy kilometrów, ponieważ na tym polega też m.in. ta praca. Uważam, że lepiej takie sprawy załatwić wcześniej, żeby potem nie było problemu" - wyjawiła powody spisania testamentu.

Dowbor przyznała, że nie był to szczególny moment w jej życiu i do wszystkiego podeszła niezwykle formalnie. Potraktowała spisanie testamentu jak wizytę w banku. W rozmowie z naszym reporterem przyznała, że najważniejszy był dla niej los zwierząt.

Zadbała o los swoich ukochanych zwierząt

"Wiadomo, co, które dziecko dostanie i kropka, gdzie zwierzęta pójdą. To było dla mnie bardzo ważne, co się z nimi stanie. Chciałam uniknąć sytuacji, że każdy chce dostać dom, a nikt nie chce zwierząt. Nie wierzę w to, co prawda, moje dzieci kochają zwierzęta i nie dałyby im zrobić krzywdy. Ale prawda jest taka, że trzeba o takich sprawach myśleć. TO jest rodzina. Nie tylko moje dzieci i ich partnerzy, ale też zwierzęta. One również muszą być zaopiekowane" - zdradziła nam w rozmowie.

Mimo że w Polsce temat testamentu wciąż budzi dużo emocji, Katarzyna Dowbor postanowiła działać wcześniej. Dziennikarka nie przejmuje się przesądami, najważniejsze jest dla niej zapewnienie bezpiecznej przyszłości dla ludzi i zwierząt, którzy są jej bliscy.

Nowe odcinki programu "Nasz nowy dom" obejrzysz też na PolsatGo już teraz!

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor nie wyremontuje tego domu. Za duże zniszczenia

Piotr Machalica: Wdowa po zmarłym aktorze zdobyła się na piękny gest! Wzruszające!

Pierwsze święta królowej Elżbiety II bez księcia Filipa

Zobacz program "Nasz nowy dom"! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy