Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zarabia krocie! Pracownik TVP wygadał się i podał kwoty

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się. Szacuje się, że ich majątek to prawie 10 milionów zł! Rozstanie nie zaszkodziło biznesom aktorki, która jak się okazuje, już wcześniej zadbała o swoją przyszłość i zabezpieczyła się na wypadek, gdyby została sama! Informator Plotka wyjawił, ile tak naprawdę zarabia gwiazda "M jak miłość".

Cichopek i Hakiel: rozstanie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli razem 17 lat, z czego 14 w małżeństwie. 11 marca ogłosili w mediach społecznościowych, że podjęli decyzję o rozstaniu i proszą o uszanowanie ich prywatności. 

Cichopek i Hakiel: Taniec z Gwiazdami

Para poznała się podczas udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Od początku byli sobą zauroczeni. Nie wszyscy jednak byli zgodni, co do prawdziwości ich uczuć. Pojawiały się głosy, że to jedynie strategia, by zdobyć przychylność widzów. 

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się w 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. W wywiadach często podkreślali, że są dla siebie stworzeni i mimo różnic charakterów potrafią się porozumieć. Z czasem, to właśnie te różnice doprowadzały do kłótni. 

Cichopek i Hakiel: majątek

Mimo zapewnień o łączących ich uczuciach, para rozstała się. Szacuje się, że ich majątek to ok. 10 milionów złotych, które zostaną podzielone podczas rozwodu. Jak jednak w tej sytuacji radzi sobie gwiazda TVP?

Według informacji Plotka, Katarzyna Cichopek od zawsze była niezależna finansowo i zabezpieczyła się na przyszłość. Jej zarobki są naprawdę pokaźne! Aktorkę możemy oglądać w serialu "M jak miłość", oraz w programie "Pytanie na śniadanie", który współprowadzi z Maciejem Kurzajewskim. Dodatkowo ma Instagrama, na którym reklamuje różne produkty. I jakby było mało, ostatnio ruszyła z nowym biznesem - własną marką biżuterii. 

Informator Plotka wyjawił, że za dzień zdjęciowy do serialu "M jak miłość" aktorka otrzymuje 2800 zł. W miesiącu ma od pięciu do siedmiu takich dni, co daje ok. 14-28 tys. zł miesięcznie. 

***

Zobacz także:

Ryszard Rynkowski chciał, by żona prowadziła dom. Postawiła się, dziś prowadzi dochodowy biznes

Agnieszka Chylińska wyjeżdża z Polski. Z mężem długo na to czekali

Ile kosztuje Netflix na miesiąc i jak go wykupić? Cena abonamentu w 2022 roku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy