Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek wie, kto nagrywał jej rozmowy z Kurzajewskim. Teraz to wyszło!

Kasia Cichopek (39 l.) nie ma ostatnio łatwego czasu. O aktorce od kilku tygodni rozpisują się niemal wszystkie portale plotkarskie. Najpierw gwiazda "Pytania na śniadanie" poinformowała, że po 17 latach rozstaje się ze swoim mężem, a później zaczęto plotkować o jej relacji z kolegą z pracy. W końcu wyszło na jaw, że ktoś podsłuchiwał Cichopek i Kurzajewskiego w ich prywatnych rozmowach. Aktorka ma pewien trop...

Kasia Cichopek kilka tygodni temu poinformowała na swoim Instagramie, że jej małżeństwo z Marcinem Hakielem przechodzi już do historii. Aktorka zastrzegła, że to jej jedyny komentarz w tej sprawie, a lakoniczne oświadczenie musiało wystarczyć fanom pary.

Hakiel nie zamierzał milczeć o rozwodzie

Wkrótce jednak okazało się, że mimo że Kasia nabrała wody w usta - to Hakiel nie zamierzał. Tancerz zaczął uzewnętrzniać się w swoich mediach społecznościowych i organizować sesje "pytań i odpowiedzi", w których opowiadał Internautom, jak bardzo zrozpaczony jest rozpadem małżeństwa.

Reklama

Hakiel poszedł nawet o krok dalej, bo zdecydował się na szczere zwierzenia przed kamerą w konkurencyjnej stacji. Na antenie "Miasta Kobiet" opowiadał o towarzyszących mu emocjach związanych z rozstaniem z Cichopek.

Nieoczekiwanie w rozmowie z Kwaśniewską przyznał również, że zamierzał walczyć o tę relację do samego końca, ale w pewnym momencie nie miało to już sensu, bo... pojawiła się trzecia osoba. Po tym wyznaniu na Cichopek spadła fala hejtu, a aktorka na jakiś czas wyłączyła możliwość komentowania na swoim instagramowym profilu.

Cichopek i Kurzajewski na podsłuchu

Gdy mogło się wydawać, że awantura nieco przycichła - "Super Express" poinformował, że prywatne rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego zostały rozesłane do mediów. To z całą pewnością podgrzało tylko emocje wokół rozwodu "Cichopków", który i tak nadaje się już na scenariusz kina akcji.

Od kiedy Kasia i Maricn poinformowali o rozwodzie, plotkuje się również o zażyłej relacji Cichopek Kurzajewskim. Mówi się, że tych dwoje łączy coś więcej, niż wspólna kanapa w "Pytaniu na śniadanie".

Nowe wieści w sprawie "afery podsłuchowej". Cichopek ma trop

Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie "afery podsłuchowej". "Super Express" donosi, że podsłuch zarejestrowany był w samochodzie jednej z gwiazd. Kasia i Maciej nie zamierzają zostawiać tej sprawy. Od razu zgłosili wszystko na policję.

Znajomy Cichopek przyznał z kolei, że Kasia od razu udała się do radcy prawnego i ma nadzieję, że cała sprawa trafi do sądu. Ma również podejrzenia, kto mógłby stać za tym haniebnym czynem.

Jak myślicie, czy nagranie faktycznie mogłoby zaszkodzić prowadzącym "Pytanie na śniadanie"? Tabloid informował także, że trafiło ono do kierownictwa stacji...

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski przerwał milczenie! Niebywałe, co wyjawił o rozmowach z Cichopek

Kasia Cichopek podsłuchiwana! Prywatne rozmowy z Kurzajewskim trafiły do sieci!

Kasia Cichopek po głośnym wywiadzie Hakiela szaleje w Krakowie! Nie jest sama...

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy