Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek urządziła się już w nowym gniazdku. Wyjawiła, kto pomagał jej przy przeprowadzce...

Katarzyna Cichopek (39 l.) w marcu poinformowała, że rozstaje się z Marcinem Hakielem (38 l.). Informacja ta zszokowała fanów, bo para wydawała się idealną parą. Szybko jednak okazało się, że wystudiowane życie na Instagramie nijak się ma do rzeczywistości. Kasia wyprowadziła się ze wspólnego gniazdka z tancerzem i właśnie pokazała, jak urządziła się w nowych czterech kątach. Nie udałoby się to bez pewnej ważnej osoby!

Katarzyna Cichopek pod koniec marca zniknęła na jakiś czas z mediów społecznościowych. Gwiazda opublikowała lakoniczne oświadczenie, że jej związek z Hakielem to już przeszłość i zapowiedziała, że więcej nie będzie odnosić się do całej sprawy.

Aktorka nie zamierzała komentować rozstania

Aktorka nabrała wody w usta i od tej pory nie wypowiada się na temat swojego rozstania. Zrobiła mały wyjątek, publikując jakiś czas temu fotkę, na której przyznała, że przechodzi obecnie trudne chwile.

Nieco inaczej do sprawy podszedł Hakiel, który zintensyfikował swoje działania w mediach społecznościowych. Marcin od początku informacji o rozstaniu pozostawał w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, a nawet publikował wspominkowe zdjęcia z Kasią.

Reklama

Zwierzenia zaprowadziły go nawet na kanapy "Miasta Kobiet", gdzie w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską przyznał, że w ich związku pojawił się ktoś trzeci. Na Cichopek od razu spadła fala hejtu, a internauci zaczęli oskarżać ją o zdradę.

"Plejada" jakiś czas temu informowała, że prowadzącej "Pytanie na śniadanie" udało się wynająć mieszkanko niedaleko siedziby TVP. Nie było już wątpliwości, że to Kasia wyprowadziła się ze wspólnego gniazdka.

Cichopek urządziła się w nowym gniazdku

Teraz Cichopek na swoim Instastory pokazała fragment nowych czterech kątów. Na nagraniu widać przytulny salon, w którym postawiła nowoczesny regał na książki. Nie zabrakło również ogromnej ilości współprac.

Kasia oznaczyła post jako sponsorowany i zaprezentowała fanom nowe meble, które przy okazji nieco wypromowała. Przyznała również, że w skręcaniu regału i przy przeprowadzce pomógł jej tata. Gwiazda TVP pomyślała również o zielonych akcentach. Aktorka pochwaliła się bowiem nową kolekcją roślinek.

A wam jak się podoba?

Zobacz też:

Marcin Hakiel szaleje w wyjątkowym towarzystwie... Uśmiech nie schodził mu z twarzy!

Koleżanki z pracy Kasi Cichopek wygadały się o rozstaniu gwiazdy TVP! Teraz to wyszło!

Agnieszka Woźniak-Starak odsłoniła nogi do nieba w przeźroczystej sukni! Tak śmiała jeszcze nie była...

POMAGAMY UKRAINIEpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy