Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek ożywiła się w dyskusji o "przemocy psychicznej". Był przy tym Kurzajewski! "To może trwać całe lata"

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Gwiazda skupia się na opiece nad dziećmi i pracy w TVP, gdzie prowadzi "Pytanie na śniadanie". Ostatnio poruszono tam temat przemocy psychicznej. W tej dyskusji nagle Kasia bardzo się ożywiła...

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili kilka tygodni temu, że to koniec ich małżeństwa. Szybko pojawiły się spekulacje na temat prawdziwych powodów rozstania. 

Pracownicy TVP donieśli bowiem, że ich koleżankę i Maćka Kurzajewskiego "łączy coś więcej niż tylko praca". 

Potem doszedł do tego wywiad Hakiela w "Mieście kobiet", gdzie ten wprost wyznał, że doszło do zdrady.

"Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany" - opowiadał tancerze w programie.

Reklama

Kasia Cichopek nie odpowiada na zarzutu męża

Kasia nie skomentowała wylewności męża, ale ponoć nie była zachwycona publicznym praniem brudów. Sama jednak na razie nie zdecydowała się na podobny "szczery wywiad". 

Trudne tematy podejmuje za to w "Pytaniu na śniadanie". Ostatnio chociażby poruszono ten związany z przemocą psychiczną w związku. 

Na kanapach śniadaniówki zasiadły: psycholog Paulina Mierzejewska, Miss Polski 2014 – Ewa Mielnicka i uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" – Anna Stelmaszczyk. 

Cichopek porusza temat przemocy w związku

Cichopek poprosiła panie o komentarz w sprawie nowego trendu na TikToku, gdzie kobiety zaczęły głośno mówić o tym, jak były traktowane przez swoich partnerów i w jaki sposób się do nich zwracali, by sprawić im przykrość.

"Zacznijmy od tego, że jeżeli ktoś poniża drugą osobę, pokazując, że jest gorsza, słabsza, to jest jego kawałek. On sobie z czymś nie radzi. On próbuje się w jakiś sposób dowartościować" –  powiedziała psycholożka, Paulina Mierzejewska, dodając że najbardziej narażone są kobiety, które mają problemy z samooceną i poczuciem własnej wartości. 

Na te słowa natychmiast zareagowała prowadząca, która dodała coś od siebie...

"Taki stan rzeczy, w którym dana osoba sprawia drugiej przykrość, może trwać całe lata" - wtrąciła Cichopek. 

Ekspertka wyjaśniła, że dzieje się tak, bo wiele kobiet jest zaślepionych uczuciem do męża czy partnera i nie widzą, że dzieje się coś złego.

Wszystkiemu przysłuchiwał się też Maciej Kurzajewski, który jednak w tej sprawie nie miał tyle do powiedzenia, co jego partnerka ze śniadaniówki.

Zobacz też:

Wiktoria Jaroniewska pokonała Lalunę w Fame MMA i szykuje się do ślubu! "Myślimy o jakiejś zagranicznej wyspie"

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, w czym wystąpi w Sopocie. Ta kreacja to hit sezonu

Katarzyna Cichopek szaleje na warszawskiej starówce. Fani dopytują, z kim... Odpowiedziała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy