Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Skrzynecka chce wrócić do "Tańca z gwiazdami"!

Kasia Skrzynecka (42 l.) z programem "Taniec z gwiazdami" rozstała się w aurze skandalu. Dziś jednak deklaruje chęć powrotu do tvn-owskiego formatu.

Przypomnijmy: aktorka o tym, że straciła pracę w tanecznym show dowiedziała się z komunikatu prasowego opublikowanego w internecie. Powodem była jej... ciąża. Zaskoczenia nie kryli nie tylko telewidzowie, ale i sama zainteresowana.

Reklama

"W kwestii zakończenia mojej pracy w programie 'Taniec z Gwiazdami', w którym pracowałam przez 6 lat, nie otrzymałam żadnych innych informacji ani wyjaśnień niż te, które znalazły się w oficjalnym komunikacie TVN" - żaliła się.

Wiosną program ma szansę wrócić na antenę TVN. Wśród nieoficjalnych kandydatek na prowadzącą są m.in. Joannna Koroniewska, Małgorzata Rozenek, Agnieszka SzulimNatasza Urbańska, która zamiast Skrzyneckiej poprowadziła ostatnią edycję.

Czy produkcja weźmie "Skrzynkę" pod uwagę? Tego na razie nie wiadomo. Ona sama bardzo na to liczy...

"Ja szalenie lubię ten program" - mówi agencji Newseria Lifestyle. "Uważam, że jest bardzo pozytywny, energetyczny, pozwalający na obejrzenie w niedzielny wieczór dobrej rozrywki, w dobrym stylu, pełnej prawdziwych uczuć i emocji, różnych przygód, które mogą się tam wydarzyć. I bardzo pracę w tym programie lubiłam i przyjaźnię się z ekipą. Ogromnie bym się więc cieszyła, gdybym na spotkanie z tym programem mogła powrócić" - przyznaje.

Czy 14. edycja dojdzie w ogóle do skutku - stacja TVN ma poinformować o tym w grudniu. 

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje