Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Sawczuk pozwie Patryka Pniewskiego?!

Procesu między aktorami o rzekomy romans jeszcze nie było! Czy Patryk Pniewski (26 l.) odpowie za sianie plotek?

Aktorka, którą mieliśmy niedawno okazję podziwiać w "Tańcu z gwiazdami", jest wściekła na Patryka Pniewskiego, swego kolegę po fachu. W serialu "Barwy szczęścia" grają parę. Prywatnie, jak Pniewski daje do zrozumienia, też nią są. Aktor często wrzuca do internetu zdjęcia z Katarzyną Sawczuk (20 l.).

Reklama

Ostatnio zaś w jednym z tabloidów ze szczegółami rozwodził się nad charakterem ich związku. "Jestem typem zazdrośnika. Faktycznie czasami gul mi skacze odnośnie spraw sercowych" - mówił Patryk Pniewski.

I ciągnął: "Kasia też ma mocny charakter. Mimo wszystko myślę pozytywnie i ufam Kasi, bo na tym zaufaniu staram się budować związek. Po kłótni zazwyczaj przepraszam pierwszy. Jak to bywa w relacjach damsko-męskich, bardzo się staram, żeby emocje szybko opadały".

Sęk w tym, że Katarzyna Sawczuk najwyraźniej nie uważa się za dziewczynę Patryka Pniewskiego! Jest oburzona jego sugestiami, jakoby łączył ich romans. "To, co mówi pan Pniewski, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością" - powiedziała "Twojemu Imperium" zbulwersowana agentka aktorki, Magdalena Kaczmarek.

"Namawiam Kasię do wystosowania oświadczenia w tej sprawie. Rozważamy też złożenie pozwu przeciwko niemu" - dodała.

Wtedy już na pewno Pniewskiemu "skoczy gul".Dowiedz się więcej na temat: Kasia Sawczuk | Patryk Pniewski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje