Reklama
Reklama

Kasia Moś pozuje w mikroskopijnym bikini. Odsłoniła prawie wszystko

Kasia Moś (35 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Niedawno artystka postanowiła zrobić sobie dłuższy urlop i wyleciała do Grecji, gdzie przesiadywała na plaży. Niedawno na instagramowym koncie udostępniła zdjęcia, na którym pozuje w mikroskopijnym bikini.

Kasia Moś doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału, który dają social media. Niedawno na swoim instagramowym koncie udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w odsłaniającym jej wdzięki bikini. Okazuje się, że artystka postanowiła zrobić sobie odpoczynek od śpiewania i obecnie przebywa w słonecznej Grecji.

Kasia Moś pozuje w mikroskopijnym bikini

Kasia Moś na tegoroczne wakacje postanowiła polecieć do Grecji. Na jej instagramowym koncie pojawiła się cała masa zdjęć i filmików, które dokładnie relacjonują ten wyjazd. Gwiazda postanowiła jeszcze podgrzać i tak już gorącą atmosferę i udostępnić w sieci zdjęcie w mikro bikini. Kostium odkryj jej zgrabne ciało.

Reklama

Figura Kasi z pewnością jest nie tylko zasługą dobrym genów, ale również odpowiednich ćwiczeń czy zbilansowanej diety. Fani byli zachwyceni jej najnowszą fotografią. Większość przyznała, że Moś w bikini wygląda obłędnie.

Zobacz też:

Odmieniona Kasia Moś pojawiła się na ściance!
Miss Supranational 2021: Kasia Moś zachwyciła wyglądem! Dekolt i nogi do nieba na pierwszym planie

58. KFPP Opole 2021: Kasia Moś w seksownej stylizacji!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Moś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama