Reklama
Reklama

Kasia Kowalska pokazała się odmieniona. Co się stało z mimiką je twarzy? Aż trudno ją poznać!

Kasia Kowalska przez lata prawie w ogóle się nie zmieniła. Piosenkarka dość często zamieszcza na swoim profilu zdjęcia swojej twarzy. Na jednym z najnowszych, gdzie zrobiła dość dziwną minę, aż w odróżnieniu od pozostałych fotek, trudno ją poznać!

Kasia Kowalska: kariera

Kasia Kowalska zaczęła swoją karierę jeszcze w latach 90. i to właśnie wtedy miała swoje pięć minut. Jej piosenki grane były w większości radiostacji, a płyty sprzedawały się jak świeże bułeczki. Na fali popularności postanowiła też spróbować swoich sił w aktorstwie. Mogliśmy ją zobaczyć w filmie "Nocne graffiti", gdzie zagrała główną rolę. Ostatecznie jednak zdecydowała się pozostać przy muzyce.

Za rok Kasia Kowalska będzie świętowała 30-lecie swojej działalności artystycznej. Choć na rynku muzycznym pojawiło się wiele nowych wokalistek i wokalistów, jej piosenki wciąż są chętnie słuchane, a piosenkarka nie może narzekać na brak zaproszeń na koncerty czy też na imprezy branżowe.

Reklama

Kasia Kowalska opublikowała zdjęcie twarzy. Trudno ją poznać

Artystka pozostaje też w ciągłym kontakcie z fanami poprzez media społecznościowe. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 100 tys. osób, często zamieszcza fotki ze swoim wizerunkiem. Na przestrzeni lat Kasia Kowalska prawie w ogóle się nie zmieniła i można powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał. Mało kto może uwierzyć, że niebawem skończy 50 lat.

Na jednym z najnowszych zdjęć prezentuje się zupełnie inaczej niż na pozostałych. Kowalska ma dość mocny makijaż oka w stylu Amy Winehouse, ale nie tylko ten czynnik sprawił, że aż trudno ją poznać. Wokalistka zrobiła bowiem minę, która sprawiła, że wygląda całkowicie inaczej.

Fotka, którą opublikowała, była zapewne drobnym żartem. Artystka w opisie skupiła się zresztą nie na swoim wyglądzie, a fakcie, iż obchodziła wówczas swoje imieniny. Z tej okazji postanowiła złożyć życzenia wszystkim Katarzynom.

Jedna z osób dostrzegła zabawną minę Kasi i skwitowała ją hasztagiem #minykatarzyny. Pozostałe komentarze to liczne życzenia z okazji imienin. Tacy fani to prawdziwy skarb!

Zobacz też:

Kasia Kowalska ostro o swoim byłym partnerze

Kasia Kowalska wyjawiła sensacyjną wieść o córce

Córka Kasi Kowalskiej świeci nagością

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy