Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Szostak liże rany po rozstaniu. Ukraiński ukochany wrócił do żony

Karolina Szostak (42 l.) liczyła, że znajdzie szczęście u boku ukraińskiego przedsiębiorcy. Niestety, mężczyzna wrócił do żony.

Para poznała się na przyjęciu w Marbelli, ekskluzywnym hiszpańskim kurorcie. W wywiadach prezenterka nie kryła, że jest bardzo szczęśliwa i chciałaby w końcu zostać matką. Wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie. Co prawda wybranek polskiej gwiazdy był żonaty, jednak w trakcie rozwodu.

Maria Jones, żona Vlada , w połowie września ogłosiła to w mediach społecznościowych. "Przechodzę bardzo trudny emocjonalnie czas" - napisała.

Obyło się bez publicznego prania brudów - czarnowłosa piękność oficjalnie podziękowała mężowi za magiczny czas, jaki spędzili razem i życzyła mu, aby znalazł kobietę, która go uszczęśliwi.

Reklama

Wygasły płomień miłości między małżonkami najwyraźniej jednak znowu zapłonął, gdyż Maria Jones już nie myśli o rozwodzie!

"Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, zapewniam, że nie ma mowy o rozwodzie" - oświadczyła "Twojemu Imperium". Na dowód tego do redakcji tygodnika przesłała swoje zdjęcie z mężem wykonane 27 listopada br. w Dubaju. Jednocześnie na Facebooku wyśmiała artykuł, jaki ukazał się na jednym z polskich portali plotkarskich, sugerujący, że mąż zostawił ją dla Karoliny Szostak.

Dziennikarka Polsatu długo utrzymywała, że Vlad jest tylko dobrym znajomym, niedawno przestała zaprzeczać, że łączy ich coś więcej. 23 listopada, na sugestie, że coraz częściej można ją spotkać z nowym ukochanym, odpowiedziała do kamery: "Oficjalnie pojawiliśmy się tylko raz". Cztery dni później Vlad był już z żoną w Dubaju!

Karolina nie chce wypowiadać się na temat relacji z Ukraińcem: "Nie komentuję i nie będę komentować życia prywatnego" - powiedziała dziennikarzom "Twojego Imperium".

***

Zobacz więcej materiałów:

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy