Reklama
Reklama

Karolina Malinowska przeżyła dramat na lotnisku we Włoszech. "Nadal mnie takie rzeczy dotykają"

Karolina Malinowska (40 l.) żona prezentera TVN Oliwiera Janiaka opisała w mediach społecznościowych przykrą sytuację, która przydarzyła się jej na włoskim lotnisku. Ku zdziwieniu zła była przede wszystkim na siebie, a nie osoby, które sprawiły jej przykrość! Na ratunek ruszyły już gwiazdy, między innymi Ewa Chodakowska.

Karolina Malinowska stawia swoją edukację

Karolina Malinowska to była modelka, która dziś jest już studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, matką trzech synów i dumną żoną. Kobieta rozwija się i zajmuje dziećmi, ale jednocześnie chętnie odwiedza kolejne kraje i cieszy się z możliwości, które dostała od losu.

"Gdybym była 40-letnim mężczyzną, to pewnie kupiłabym sobie porsche i może zobaczyłbyś atrakcyjną blondynkę u mojego boku, ale z racji, że urodziłam się kobietą i taką mam zamiar pozostać, to postanowiłam się rozwijać w inną stronę i poszłam na studia" - tłumaczyła Plejadzie, nie kryjąc dumy, że w tym wieku zmienia swoje życie.

Reklama

Karolina Malinowska skrytykowana na lotnisku!

Niestety, Karolina Malinowska mimo tak wyjątkowego doświadczenia zawodowego zdobytego podczas wieloletniej kariery modelki, została skrytykowana na lotnisku w Bergamo... za wygląd!

"Stałam sobie na lotnisku w Bergamo. Czekam w kolejce, żeby o coś zapytać. Przede mną stoją dwie panie i jakby mnie nie widziały. Zaczyna się: "Brzydka ta Malinowska jak nie wiem. No, naprawdę żona tego prezentera. Koszmarnie brzydka". Hello! Stoję za nimi. I nie chodzi o to, czy ja jestem brzydka, czy bardzo brzydka, czy piękna, czy "taka se". Chodzi o to, że ja stoję OBOK!!! Słyszę! A najbardziej jestem wkurzona na siebie, że mnie nadal takie rzeczy dotykają. Pozdrawiam. Wasz Paszczur" - napisała.

Ewa Chodakowska broni Karoliny Malinowskiej!

Fani Moniki od razu ruszyli w komentarzach na ratunek. Jeden z nich zostawiła nawet Ewa Chodakowska, która również często słyszy podobne słowa pod swoim adresem. Podkreśliła, że "brzydkie w środku" ciężko obronić, a piękno jest jak w przypadku dzieł sztuki, względne.

"Jak słyszę o sobie 'BRZYDKA JAK NOC', zawsze sobie myśle: pfff... ale zajebi**ie szczęśliwa i o dobrym sercu!" - podkreśliła znana trenerka.

Dominika Gwit również napisała, że dla niej Karolina jest "piękna, mądra i wrażliwa".

Nawet jedna z obserwatorek podzieliła się historią, która zebrała wiele polubień:

"Ja kiedyś też usłyszałam podobny komentarz, przyjechałam na SOR, a lekarz z takim tekstem: w TV leci teraz serial z taką ładną blondynką (nazwiska może nie podam) jest 100 razy ładniejsza od pani, a pani mi tu głowę zawraca. Jak już mi pomógł, to mu powiedziałam: do Bruca Willisa też panu sporo brakuje, mina pielęgniarek bezcenna".

Czytaj też:

Karolina Malinowska swoim wpisem podzieliła internet. Wyszło taktownie?

Janiak pochwalił się synami. Tak dziś wyglądają pociechy prezentera!

Karolina Malinowska przeżywa gwiazdorski dramat. "Ładne zdjęcia na Insta to nie wszystko"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Malinowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy