Reklama
Reklama

Janiak pochwalił się synami. Tak dziś wyglądają pociechy prezentera!

Olivier Janiak (47 l.) i Karolina Malinowska (39 l.) to zgodna para, która wspólnie wychowuje troje chłopców. Trudno w to uwierzyć, ale najstarszy syn prezentera ma już 13-lat! Janiak właśnie opublikował zdjęcie, na którym chwali się swoimi młodszymi pociechami. Są podobni do taty?

Olivier Janiak pokazał synów. Jak dziś wyglądają jego dzieci?

Olivier Janiak i Karolina Malinowska należą do tych niewielu par polskiego show-biznesu, która może pochwalić się prawie 20-letnim stażem małżeńskim.

Celebryci powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2003 roku w romańskiej kaplicy w Tumie po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Prezenter i modelka doczekali się trójki pociech: 13-letniego Fryderyka, 11-letniego Christiana i Juliana, który przyszedł na świat w 2013 roku.

Reklama

Choć tworzą szczęśliwą rodzinę, zarówno Olivier jak i Karolina bardzo rzadko komentują swoje prywatne sprawy publicznie i w przeciwieństwie do innych celebrytów również nieczęsto dzielą się rodzinnymi zdjęciami na social mediach. Tym razem jednak prezenter zrobił wyjątek, ponieważ spędza beztroskie chwile na feriach zimowych z najmłodszymi pociechami.

Na opublikowanej fotce z Włoch widać Oliviera z Christianem i Julkiem u boku. Co ciekawe chłopcy przypominają dużo bardziej swoją mamę Karolinę, niż tatę. Dziennikarz zdjęcie podpisał krótko:

Olivier Janiak nigdy nie krył, że decyzja o założeniu rodziny była przemyślana, a sam dziennikarz świetnie realizuje się w roli ojca. W wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej przyznał, że nie planują z Karoliną już więcej dzieci, ponieważ pragnie, aby jego żona mogła realizować się zawodowo. Była modelka podjęła studia psychologiczne i stawia pierwsze kroki w tym kierunku. Prezenter bardzo wspiera swoją żonę, jest dumny z synów i stara się jak może, by być aktywnym ojcem.


Zobacz też:

Czechy: Koniec obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19

Wykrywanie grypy i COVID-19 przy użyciu smartfona

Gessler nie zmieniła cen swoich pączków! Obniżka VAT jej nie dotyczy!?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olivier Janiak | Karolina Malinowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy