Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Korwin-Piotrowska: "Młode pokolenie zrobi celebrytom holokaust". Internauci oburzeni

Wygląda na to, że Karolina Korwin-Piotrowska (46 l.) powie wszystko, by tylko wypromować książkę i zrobić trochę zamieszania. Niedawno dziennikarka "Magla" nazwała czytelników portali o gwiazdach "półanalfabetami", teraz w jednym z wywiadów stwierdziła, że "młode pokolenie zrobi celebrytom holokaust".

Według Słownika Języka Polskiego holokaust to "zagłada Żydów europejskich przez hitlerowców w czasie II wojny światowej".

Karolina Korwin-Piotrowska najwidoczniej jednak nie zna znaczenia tego słowa, bo w najnowszym wywiadzie (udziela uch ostatnio sporo, promując nową książkę) stwierdza, że młode pokolenie "zrobi celebrytom holokaust".

"Do głosu zaczyna dochodzić młode pokolenie dzisiejszych nastolatków. Szalenie bezkompromisowe, wychowane na memach, na internecie, dla którego rzeczywistość jest czarno-biała, nie ma szarości. To nie jest przywilej młodości, oni po prostu tak widzą świat. Oni wiedzą, że cała masa ludzi jest sztucznie wykreowanych. Lajkując fanpage, tak naprawdę mówią 'nienawidzę'. Nazywam to wprost, oni zrobią celebrytom holocaust. Zwiastuny tego już widać" - mówi w wywiadzie dla portalu wp.gwiazdy.

Reklama

Pomijając już fakt, że dziennikarka "Magla" jak zwykle generalizuje i próbuje mędrkować, stawiając siebie już nie tylko w roli ekspertki od show-biznesu, ale i socjolożki, takie użycie słowa holokaust jest skandaliczne. Zauważa to wielu internautów odwiedzających profil Korwin-Piotrowskiej. Co ciekawe, część niepochlebnych komentarzy została już usunięła.

Na swojej stronie Karolina publikuje za to posty zachwyconych nią młodych ludzi - "młodego pokolenia, które zrobi celebrytom holokaust". Jedna z fanek "królowej hejtu", Angelika, dziękuje idolce za to, że... nauczyła ją myśleć, być bezczelną, bezczelnie szczerą.

Radzimy wykorzystać nabyte umiejętności i jak najszybciej zmienić obiekt westchnień. Dla własnego dobra.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy