Reklama
Reklama

Karolina Ferenstein-Kraśko: Kim jest żona Piotra Kraśki?

Karolina Ferenstein-Kraśko (44 l.) wyszła za Piotra Kraśkę (50 l.) w 2008 r. i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Żona dziennikarza to bizneswoman oraz wielka pasjonatka jeździectwa. Wystąpiła w programie TVN "Agent-Gwiazdy" i lubi dzielić się swoją codziennością na social mediach. Razem z Piotrem tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Jaka jest Karolina Ferenstein-Kraśko?

Karolina Ferenstein-Kraśko: Kim jest żona Piotra Kraśki?

Karolina Ferenstein-Kraśko urodziła się 18 marca 1977 roku. W Warszawie prowadzi agencję zajmującą się organizacją eventów. Jest również autorką książki "Konie. Pasja od pokoleń". 

Karolina brała udział w ponad 100 konkursach jeździeckich, także za granicą. Przez wiele lat reprezentowała Polskę na zawodach, m.in. na Mistrzostwach Świata w Zangersheide w Belgi.

Reklama

W wolnych chwilach spędza czas w swojej ukochanej stadninie koni w Gałkowie. Pasją do jeździectwa zaraził ją dziadek - Ludwik Ferenstein. Senior rodu zapisał się w historii Polski, jako najmłodszy oficer, który prowadził defiladę przed marszałkiem Józefem Piłsudskim.

Karolina Ferenstein-Kraśko poznała Piotra w 2001 roku, właśnie w Gałkowie, gdzie od lat trenuje jazdę konną. Z początku kobieta była odporna na urok dziennikarza, jednak ten był na tyle uparty, że w końcu zdobył serce zaledwie 24-letniej dziewczyny. 

To była wielka miłość, ponieważ bizneswoman zdecydowała się zawiesić karierę sportową na rzecz przeprowadzki do Waszyngtonu - chciała być blisko Piotra. Dziennikarz był wówczas korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych. Również w USA, w 2007 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn - Konstanty.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko - ślub i dzieci

Krótko po narodzinach chłopca, para stanęła na ślubnym kobiercu. Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko powiedzieli sobie "tak" 13 września 2008 roku na gałkowskich łąkach

Wyjątkowe okoliczności przyrody i stadnina koni w pobliżu zobowiązały młodych do odpowiednich strojów: panna młoda miała na sobie tradycyjnie śnieżnobiałą suknię, a na nogach... oficerki! Do przyszłego męża podjechała na rumaku. Piotr Kraśko założył czarną marynarkę oraz białe bryczesy. On również przybył na koniu, by złożyć uroczystą przysięgę.

Po ceremonii młodzi odjechali w bryczce. Rok po ślubie, w październiku na świat przyszło drugie dziecko Piotra i Karoliny, syn Aleksander.  

Spekulowano jakoby w 2013 roku państwo Kraśko przechodzili w małżeństwie kryzys. Sami jednak tego nigdy nie komentowali.  Ostatecznie w 2016 roku po raz trzeci zostali rodzicami, tym razem córeczki Laury, co było spełnieniem marzeń Karoliny. Od tamtej pory para uchodzi za wzorowe małżeństwo, żyjące z dala od blasku fleszy.

Karolina Ferenstein-Kraśko - Instagram

Karolina stroni od świata show-biznesu i woli zajmować się swoją pracą oraz wychowywaniem trójki pociech. Na swoich socialmediach bardzo często publikuje zdjęcia ze stadniny lub gdy spędza szczęśliwie czas z rodziną. 

Ostatnio czarne chmury zebrały się nad Piotrem, który został skazany przez Sąd Rejonowy w Łomży za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy. Wygląda na to, że przez jakiś czas rodzina Kraśków znów będzie w centrum uwagi i to nie z powodu jeździeckich sukcesów Karoliny.

Zobacz też:

Warszawa. Atak nożownika na Ochocie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Lara Gessler zaskoczyła ślubem! Skąd pomysł na stylizację?!

Piotr Kraśko będzie bliżej siostry. Ewa Kraśko kupuje dom na Mazurach


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Ferenstein-Kraśko | Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy