Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Karolak potajemnie spotyka się z Boczarską!

Jest już pewne, że Tomasz Karolak nie chce związać się z matką swojego dziecka, Violą Kołakowską. Aktor podobno od pół roku jest w związku ze swoją starą miłością, Magdą Boczarską.

W maju 2007 roku Karolak odegrał komedię na łamach "Faktu", błagając Magdę Boczarską (31 l.), by wybaczyła mu zdradę. Jednak skok w bok skończył się ciążą - Viola Kołakowska (31 l.) niespełna dwa lata temu urodziła córeczkę Lenkę. Wydawało się, że Boczarska skreśliła Tomka na zawsze.

Reklama

We wrześniu ubiegłego roku aktor kupił dwa mieszkania. Jedno dla siebie, a drugie dla Violi i dziecka. Był to wyraźny sygnał, że nie chce wiązać się z modelką. Teraz okazuje się, że już wtedy był ponownie związany z Magdą.

"Fakt" dowiedział się, że Karolak pogodził się ze zdradzoną Boczarską kilka miesięcy temu. Na razie ukrywają jednak swój związek - starają się nie pokazywać razem i nie okazują sobie publicznie uczuć.

"Znajomi aktora wcale nie są zdziwieni całą sytuacją" - czytamy w "Fakcie". Brukowiec spekuluje, że Boczarską być może ostatecznie przekonał do Karolaka zakup osobnych mieszkań dla niego i byłej kochanki.

Na miejscu Magdy nie spalibyśmy spokojnie.

Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Viola Kołakowska | Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje