Reklama
Reklama

Kanye West pojawił się w "Keeping Up With The Kardashians!". Pomógł Kim z prezentem dla mamy

Tego fani Kardashianów się nie spodziewali. W ostatnim odcinku "Keeping Up With the Kardashians" po raz pierwszy pojawił się Kanye West (43 l.)! Raper pomógł przygotować Kim Kardashian (40 l.) niesamowitą niespodziankę na 65. urodziny Kris Jenner!

Fani celebryckiej rodziny w ostatnim odcinku ich reality show mogli obserwować, jak Kim Kardashian przygotowuje bardzo ekstrawagancki prezent dla swojej mamy Kris. Wszystkich zaskoczyła obecność byłego męża celebrytki, który pomagał jej w przygotowaniu niespodzianki.

Kanye West pomógł Kim Kardashian!

Tej współpracy widzowie show nie spodziewali się zobaczyć. Po wielu kłótniach, a także trwającym rozwodzie, Kaney West pojawił się w "Keeping Up With The Kardashians", by razem z Kim przygotować prezent dla Kris Jenner. 

Z okazji urodzin swojej mamy, Kim wraz ze stylistką Danielle Levi stworzyły 65 stylizacji, by uczcić ten szczególny dzień. Wybrały oczywiście produkty z najwyższych półek od Jean-Paula Gaultiera po Diora. Kim w programie wyznała, że nigdy wcześniej nie miała okazji nikogo ubierać. 

Reklama

Kim chciała naprawdę zaskoczyć swoją mamę, więc zdecydowała, że wszystkie stylizacje będą umieszczone na manekinach porozmieszczanych w całym domu. Miało być spektakularnie.

Z pomocą przybył Kanye West, który odpowiedzialny był za ubranie i ustawianie plastikowych modelek. Raper wziął zadanie na poważnie i układał manekiny według kolorystki zestawów. 

Z pomocą byłego męża, Kim udało się zaskoczyć Kris jej własnym muzeum. Mama celebrytki zaniemówiła z wrażenia, kiedy zobaczyła dzieło córki. Kris była bardzo wzruszona prezentem od Kardashianki.

Co sądzicie o współpracy Kim Kardashian i Kanye Westa? Czyżby to oznaczało, że wszystko między nimi jest już w porządku?

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama