Reklama
Reklama

Kim Kardashian sypiała z Travisem Barkerem zanim zaczął spotykać się z Kourtney? Musiała się wytłumaczyć

Od pewnego czasu Kourtney Kardashian spotyka się z perkusistą Travisem Barkerem, który nawet wytatuował sobie na ciele jej imię! Pojawiły się jednak plotki, że to Kim Kardashian jako pierwsza próbowała z nim stworzyć związek… Kim skomentowała.

Miłość między najstarszą Kardashianką i wytatuowanym perkusistą zespołu Blink-182 kwitnie! Para często chwali się na Instagramie wspólnie spędzonym czasem, w dodatku podobno oboje świetnie dogadują się ze swoimi dziećmi z poprzednich związków, których razem mają aż pięcioro! Ostatnio pojawiła się jednak plotka, która mogła trochę namieszać w tej relacji.

Kim Kardashian, która przechodzi właśnie rozwód z mężem Kanye Westem postanowiła niedawno urządzić serię pytań i odpowiedzi od fanów na swoim Instagramie.

Jeden z obserwujących zapytał Kim, o jej rzekomą relację z Barkerem, zanim ten zaczął spotykać się z jej siostrą. Gwiazda rodzinnego reality show zdecydowanie zaprzeczyła tym plotkom.

Reklama

- napisała stanowczo.

Faktycznie wszystkie Kardashianki, Barker i wiele innych gwiazd ma swoje domy w Calabasas w Kalifornii, nic więc dziwnego, że wszyscy się znają i są przez media podejrzewani o romanse.

Nowy chłopak Kourtney podobno zdążył spędzić dużo czasu z jej rodziną odkąd się spotykają i został już zaakceptowany przez wszystkich jej członków.

- powiedział magazynowi People jeden z przyjaciół pary.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Travis Barker
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy