Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kammel będzie przygotowywał do matury

Tomasz Kammel (38 l.) chce przygotowywać maturzystów kilku warszawskich liceów do egzaminu dojrzałości. Jest w trakcie negocjowania umów i stawek.

Po zatrudnieniu się w Mazowieckim Teatrze Muzycznym, gdzie były prezenter będzie prowadził muzyczne poranki dla dzieci, Tomasz Kammel wymyślił sobie kolejne zajęcie.

Reklama

Jak donosi "Fakt", jest on w trakcie negocjowania umowy z kilkoma warszawskimi liceami, w których będzie udzielał rad maturzystom, jak powinni zaprezentować się podczas ustnego egzaminu dojrzałości.

- Zabieram się za dwa projekty, jeden dla dzieci - chodzi o poranki muzyczne, drugi dla licealistów - chodzi o matury - zdradził na jednym z portali internetowych.

Przypomnijmy, że w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie były prezenter będzie prowadził koncerty dla dzieci. Jego debiut zaplanowany jest na 11 kwietnia.

Nie dziwi fakt, że Kammel stara się przebranżowić. Jak twierdzi Oliver Janiak, w telewizji jest on już skończony: - Myślę, że po skandalu wokół Tomasza Kammela niemożliwy jest jego powrót na wizję. Wolę nie analizować jego obecnej sytuacji na rynku, bo mu tylko tym zaszkodzę - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Zobacz również: Kammel dostał pracę w teatrze

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje