Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamińska schudła 10 kilogramów!

Po zaledwie miesiącu treningów z Rafałem Maserakiem Julia Kamińska zrzuciła już 10 z 65 kilogramów, z którymi przyszła do "Tańca z gwiazdami".

23-letnia Kamińska jest uważana za faworytkę 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ambitny Rafał Maserak, który w ubiegłej edycji zdobył z Anią Muchą Kryształową Kulę, z pewnością daje jej popalić na treningach.

Reklama

Podczas prezentacji par kilka dni temu Julia pochwaliła się obecnym na sali fotografom, że schudła już 10 kilogramów. Z dnia na dzień robi się coraz smuklejsza - obecnie waży 55 kg, a to przecież dopiero początek.

W pierwszym odcinku "Tańca..." Julia i Rafał zatańczyli walca i zdobyli 29 punktów. Tym samym uplasowali się na trzecim miejscu, za Oceaną i Przemkiem Juszkiewiczem, którzy otrzymali aż dwie dziesiątki, a łącznie - 37 punktów od jury, oraz Olą Szwed i Robertem Rowińskim - 30 punktów.

Najsłabiej wypadli Mrozu i Aneta Piotrowska. Zdobyli zaledwie 15 punktów od jury. Nie powiodło się też Katarzynie Grocholi i Janowi Klimentowi. "Wszystko, co mówiliśmy o walcu, teraz legło w gruzach" - podsumował Piotr Galiński. Para otrzymała 19 punktów.

Tego wieczoru jednak nikt nie odpadł z programu. Eliminacje rozpoczną się w kolejnym odcinku, 14 marca.

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | przytyła, schudła | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje