Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Durczok zdradza sekrety swojej diety!

Znany prezenter od lat ma problemy ze zbędnymi kilogramami. Ostatnio postanowił raz na zawsze się z nimi rozprawić...

Kamil Durczok wie, że praca na wizji wymaga od niego wielu wyrzeczeń. Wszystko po to, aby nienagannie się prezentować. A jak wiadomo, kamera zawsze dodaje kilka kilogramów. Z kilogramami właśnie Kamil miewa od lat największe problemy.

Reklama

Trzeba przyznać, że ostatnio Durczok wyraźnie schudł. Świetny wygląd zawdzięcza rygorystycznej diecie, którą stosuje od kilku miesięcy, co nie przychodzi mu z łatwością. Cały trud postanowił wynagrodzić sobie występem w "Dzień Dobry TVN", w którym to programie postanowił pochwalić się świetnymi efektami.

"To jest ciężkie, bolesne i mało sympatyczne. Trzeba wstać o 5.00, o 5.30 biegać nad Wisłą, albo w Łazienkach. Potem trzeba jeść rzeczy, na które wcale się nie ma ochoty, i które upodabniają człowieka do królika, jakieś trawy, warzywa, owoce. Później można sobie pozwolić na kawałek ryby, ale wieczorem trzeba jeszcze zaliczyć siłownię" - zdradza Durczok.

Tak wygląda życie Kamila od kilku miesięcy. Czasem podobno pozwala sobie na chwilę zapomnienia i wypija małą szklankę piwa do kolacji.

Trzeba przyznać, że mało kto byłby w stanie poddać się takiemu rygorowi. Jednak Kamil wie, że wygląd w telewizji to podstawa i na razie nie zamierza odpuszczać. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok | dieta | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje