Reklama
Reklama

Kamienica Richardson w opłakanym stanie. Sąsiedzi zabrali głos

Monika Richardson skarżyła się nie tak dawno na hałasy i brud w kamienicy, w której mieszka. Fani dziennikarki byli poruszeni. Co na ten temat mają do powiedzenia sąsiedzi?

Monika Richardson narzeka na remont

Monika Richardson (49 l.) po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim związała się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim (49 l.). Para zamieszkała razem w kamienicy na starym Żoliborzu. Ostatnio dziennikarka donosiła, że trwa tam generalny remont klatki schodowej. Odgłosy przeszkodziły jej nawet w zawodowych planach! 

Reklama

Okazuje się, że faktycznie w kamienicy zamieszkiwanej przez Monikę Richardson, nadal znajdują się rusztowania, gruz i pył, co potwierdził Super Express. Sąsiedzi twierdzą, że prace powodujące największy hałas już się skończyły, zaś z pozostałymi niedogodnościami, jak brud, trzeba na razie jakoś wytrzymać.

Zdaniem mężczyzny taki stan klatki schodowej świadczy o tym, że nareszcie wzięto się za jakieś prace, mające poprawić warunki mieszkania i należy się z tego cieszyć.

Dalej mężczyzna zdradził, jaką sąsiadką jest Monika Richardson. Okazuje się, że dziennikarka cieszy się sympatią mieszkańców kamienicy. Bezinteresownie im pomaga, zawsze ma dla nich czas i kilka ciepłych słów.

Monika Richardson: wiek, mężowie, kariera

Monika Richardson urodziła się w 1972 roku we Wrocławiu. Jest córką architekta Jerzego Pietkiewicza i dziennikarki Barbary Trzeciak-Pietkiewicz, a jej bratem ciotecznym jest Piotr Kraśko

W 1995 roku rozpoczęła pracę w TVP2, w której była prowadzącą, autorką i współautorką programów. Największą sławę i rozpoznawalność zyskała dzięki show "Europa da się lubić", który premierę miał w Polsce w 2003 roku. Jakiś czas temu dziennikarka zakończyła przygodę z telewizją i prowadzi zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego w szkole, którą założyła na warszawskiej Ochocie.

Prezenterka na swoim koncie ma również występ w programie "Taniec z Gwiazdami"

***

Zobacz też:

Monika Richardson całkiem bezradna! Zbyszek Zamachowski nie daje o sobie zapomnieć! "Nie wiem, kiedy to nastąpi"

Jagna Marczułajtis uderzyła w PiS. Żona Stocha szybko ją podsumowała

Wojna między Rosją a Ukrainą? Świat potępia działania Moskwy. "Bezprawie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy