Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Kaja Paschalska załamie się?! Grad krytyki po jej występie!

Kaja Paschalska (31 l.) chyba nie ma już szans na powrót na muzyczną scenę. Po jej ostatnim występie w telewizji śniadaniowej posypał się na nią grad krytyki!

Znana z roli Oli Lubicz w serialu "Klan" Kaja po raz kolejny próbuje swoich sił na muzycznym rynku. Jednak ten znowu okazuje się dla niej niegościnny. Po latach od piosenki o małej Chince Czikulince, która była jej muzyczną porażką, pojawiła się z nowym repertuarem, tym razem bez śladu rasizmu.

Reklama

Ale słuchacze i wielbiciele muzyki są pamiętliwi i tak łatwo nie wybaczają wpadek wokalistom. Kaja postanowiła się tak łatwo nie zniechęcać i dała fanom kolejną szansę, by pokochali jej muzyczny talent. Swój nowy singiel "Karma" promuje gdzie tylko może.

Ostatnio zawitała w studiu TVN-u, goszcząc na scenie DDTVN. Oczywiście zaprezentowała tam swoją nową piosenkę i niestety nie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem widowni tego programu. Po zakończeniu emisji, widzowie skrytykowali bezlitośnie wokalistkę.

"O mój Ty Panie. Jednak trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść w tym przypadku pokonanym" 

"(Powtarzam) Pani Kaju lepiej niech pani zostanie przy byciu aktorką, bo w tym widać pani umiejętności i doświadczenie. Moim zdaniem mimo szkoleń i nauki nadal nie posiada pani talentu do śpiewania"

"Dziewucho daj spokój, piosenkarka z ciebie kiepska, spróbuj może gotowania albo filantropi albo cokolwiek tylko nie śpiewaj!!!Dość już mamy marnych wokalistek !!!" 

"Błagam Cię kobieto... Nie SPIEWAJ!!!" - gorzkim słowom Internautów nie było końca.

Nie wiadomo co na to wszystko sama zainteresowana. Jeszcze przed występem w telewizji chwaliła się tym na  jednym z portali społecznościowym i zachęcała do oglądania, ale teraz po porażce milczy. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje