Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kacper Kuszewski: Naprawdę nie zauważyłem tego, że skończył mi się serial "M jak miłość"

Kacper Kuszewski (42 l.) podkreśla, że odejście z serialu "M jak miłość" było świadomą i przemyślaną decyzja, dlatego też nie chce już wracać do tego tematu i definitywnie ucina wszystkie komentarze.

Ze sztandarową produkcją Dwójki aktor był związany przez 18 lat. Widzowie niezwykle polubili jego bohatera, dlatego też wiadomość o tym, że odchodzi z serialu dla wielu była ogromnym szokiem.

Reklama

Na Facebooku artysty pojawiło się wówczas specjalne oświadczenie, w którym Kuszewski tłumaczył, że "była to trudna decyzja i długo do niej dojrzewał".

Jak dzisiaj, z perspektywy czasu, ocenia swoje odejście z tasiemca? Okazuje się, że jest tak zajęty, że nie ma czasu na tęsknotę. Specjalnie również nie dostrzega zmiany.

"Jest za wcześnie dla mnie na jakieś podsumowania, jeśli chodzi o serial 'M jak miłość'" - mówi w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle.

"Ciągle jestem w takim momencie, że zostawiam to za sobą, patrzę na to, co przede mną. W każdym wywiadzie podkreślam: naprawdę nie zauważyłem tego, że ten serial mi się skończył, bo to było tylko jedno z wielu miejsc mojej pracy, zawsze oprócz tego robiłem dużo innych rzeczy, więc zobaczymy, co życie przyniesie następnego".


Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje