Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła została pouczona przez mamę Oli Kisio! "Powinna zmienić nazwisko"

Justyna Żyła (31 l.) od miesięcy wzbudza skrajne emocje. Jedni ją chwalą, inni krytykują. Głos w jej sprawie postanowiła zabrać też "najpopularniejsza mama" w Polsce. Izabela Kisio-Skorupa ostro skrytykowała blogerkę kulinarną za brak zmiany nazwiska po rozwodzie...

Justyna Żyła dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" osiągnęła upragnioną popularność. Mimo że odpadła w piątym odcinku, to do tej pory cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem portali plotkarskich. 

Reklama

Na jej temat pisze się bardzo dużo. Od rozwodu z byłym mężem do nowego związku z tajemniczym mężczyzną, którego miała rzekomo poznać na planie polsatowskiego show.   

Izabela Kisio-Skorupa zwróciła uwagę zupełnie na coś innego. 

"Byłam kiedyś na widowni 'Tańca z Gwiazdami'. Wtedy Justyna zatańczyła nawet dobrze, ale uważam, że nie ma drygu do tego. Wiem, że ona od dawna jest po rozwodzie i powinna zmienić nazwisko na panieńskie (Lazar - red.). Musi budować karierę na swoim, a nie czyimś. Ja bym tak zrobiła. Swoje to jest swoje." - powiedziała nam Iza. 

Matka Oli chwali się, że była świetną menedżerką swojej córki. Czy nie chciałaby zająć się karierą byłej żony skoczka?

"Dodatkowo nie uważam jej za autorytet kulinarny, bo nigdy nie widziałam jej programu. Jak wypromuje siebie, to może zajmę się jej karierą, aby była jeszcze bardziej popularna" - dodała. 

Uważacie, że mama Oli Kisio dobrze radzi Justynie co do zmiany nazwiska?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje