Reklama
Reklama

Justyna Żyła zaskoczyła wszystkich. Bolesny rozwód, a teraz coś takiego

Justyna Żyła (37 l.) po rozstaniu z Piotrem Żyłą (37 l.) nie szczędziła Polakom szczegółów dotyczących ich wspólnego życia oraz cech charakteru skoczka, których Justyna, czego nigdy nie ukrywała, nie ceni zbyt wysoko. Po tym, gdy swoim zasięgiem objęła także nową partnerkę Piotra, sprawa skończyła się w sądzie. Może i na dobre wyszło, bo od tamtej pory Justyna skupia się na własnym życiu.

Aż trudno uwierzyć, że Justyna Żyła absorbuje Polaków swoimi prywatnymi sprawami już od 6 lat. Zaczęła tuż po zakończeniu igrzysk zimowych w Pjonczangu, gdy ogłosiła w internecie, że Piotr zostawił ją z dziećmi i zamieszkał u innej kobiety.

Wprawdzie, jak z czasem wyszło na jaw, nastąpiło to ponad pół roku wcześniej, jednak Justyna czekała z ujawnieniem tej informacji. Być może po to, by jeszcze bardziej dokuczyć.

Reklama

Medialna kariera Justyny Żyły

Po wyznaniu Justyny stało się wprawdzie jasne, że małżeństwa, zawartego w wieku 19 lat, nie da się już uratować, za to porzucona żona pławiła się w chwilowej sławie. 

Pierwszą poważną propozycję złożył jej magazyn dla mężczyzn. Żyła chętnie skorzystała z okazji, a w wywiadzie ogłosiła zachęcająco, że po odchowaniu dzieci przyszedł czas, by pomyśleć w końcu o sobie. Kolejna oferta nadeszła od producentów „Tańca z gwiazdami”

Żyła w programie radziła sobie doskonale, póki partnerujący jej Tomasz Barański trzymał ją z dala od podłogi. Kiedy tylko stawiał ją na parkiecie, natychmiast się gubiła. 

W międzyczasie dostała do prowadzenia program „Pierzemy brudy do czysta” . Show okazało się jednak klapą.

Justyna Żyła buduje sobie życie na nowo

Co jakiś czas Justyna lubi dawać do zrozumienia, że w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Takich olśnień było na jej Instagramie kilka, jednak tym razem podobno sprawa jest poważna. 

O nowym ukochanym byłej żony Piotra niewiele wiadomo, oprócz tego, że jego dzieci z poprzedniego związku nawiązały przyjazne relacje z dziećmi Żyłów, co pozwala przypuszczać, że fundamenty pod przyszłą szczęśliwą patchworkową rodzinę zostały już położone. 

Dobrze rokuje też to, że Justyna oficjalnie nadała swojemu nowemu przyjacielowi status narzeczonego. Jak ostatnio dała do zrozumienia na Instastories, jej życie ocieka miłością. I to w dosłownym znaczeniu, bo zamieściła zdjęcie, na którym z narzeczonym obściskuje się w jacuzzi z widokiem na góry. Na tło muzyczne wybrała piosenkę Sanah „Jestem twoją bajką”. 

Wreszcie ułoży sobie życie?

Zobacz też:

Najpierw wieści o zaręczynach, a teraz to. Kolejna wielka zmiana w życiu Justyny Żyły

Najpierw zaręczyny, a teraz kolejna zmiana w życiu Żyły. Zdjęcie dowodem

Justyna Żyła zakochana. Romantyczne zdjęcie z partnerem i jeszcze te słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Piotr Żyła | Marcelina Ziętek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy