Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła trenuje do "Tańca z gwiazdami". Pokazała się w naturalnej wersji!

Justyna Żyła (31 l.) przygotowuje się do drugiego występu w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Do sieci trafiły jej zdjęcia z treningu. Była żona skoczka ostatnio stawia na dość mocny makijaż, więc niektórzy mogą mieć kłopoty z poznaniem jej w bardziej naturalnej wersji.

Justyna Żyła nie tak wymarzyła sobie swój pierwszy występ na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Jej wykonanie cha-chy nie przypadło do gustu jurorom. Była żona skoczka musiała zmierzyć się z bardzo ostrą krytyką. 

Reklama

Iwona Pavlović wytknęła jej, że "tańczy jak przedszkolak", a Andrzej Grabowski ułożył wierszyk z aluzją do stanu cywilnego Żyły. Sytuację próbowała ratować Ola Jordan, ale oprócz fryzury, makijażu i sukienki nie widziała innych pozytywów w występie Justyny. 

Mimo wszystko eks Piotra Żyły nie poddaje się i pod okiem Tomasza Barańskiego przygotowuje się do drugiego odcinka tanecznego show. Do sieci trafiły zdjęcia z treningu. Justyna przyzwyczaiła nas do swojego nowego wizerunku. Mocniejszy makijaż, ładnie ułożona fryzura - tak teraz prezentuje się przed kamerami. Jednak dzisiejszego poranka pokazała się w bardziej naturalnej wersji.

Tym razem Żyła zatańczy nie w krótkiej, lecz w długiej sukience z tiulowym dołem. Myślicie, że poradzi sobie lepiej niż poprzednio?

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje