Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła szuka faceta w tabloidzie? Takie ma wymagania!

Justyna Żyła przyznaje, że brakuje jej męskiego ramienia w codziennym życiu. Jaki jest jej ideał faceta? Okazuje się, że 30-latka ma niewielkie wymagania...

Była żona Piotra Żyły na dobre zadomowiła się w show-biznesie. Choć w mediach na ogół jest pośmiewiskiem, Justyna nie zraża się krytyką i idzie do przodu.

Reklama

Aktualnie bierze udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie jurorzy nie zostawiają na niej suchej nitki. Justyna otrzymuje najniższe noty, choć to lepiej tańczące koleżanki odpadły w zeszłym odcinku.

Cóż, bez wątpienia zaangażowanie Justyny do programu było strzałem w dziesiątkę. Wszyscy są bowiem ciekawi, jak fatalnie wypadnie w kolejnym odcinku i jak mocno "pojedzie" po niej Iwona Pavlović.

Byłą żoną skoczka interesują się też brukowce. Ostatnio udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym przyznała, że przydałby się jej mężczyzna, choć na razie nie szuka jakoś intensywnie. 

"Jeszcze dajmy sobie czas" - wyznaje Justyna.

Żyła przyznała bowiem, że wyszła za mąż z Piotra zbyt wcześnie, bo miała zaledwie 18 lat i mało wiedziała o życiu. Teraz ponoć już wie, jakie cechy powinien mieć jej ideał! 

"Na pewno musiałby być zabawny, inteligentny, zorganizowany. Chyba tyle" - powiedziała.

Myślicie, że znajdą się jacyś chętni?


Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje