Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła pokazała zdjęcie z sesji do programu! Kusi wdziękami w skąpej sukience!

Justyna Żyła (30 l.) niedawno potwierdziła, że weźmie udział w kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Teraz pochwaliła się zdjęciem z sesji do tanecznego show. Trzeba przyznać, że takiej odsłony byłej żony skoczka narciarskiego Piotra Żyły (31 l.), jeszcze nie widzieliśmy!

Justyna dzięki głośnemu rozstaniu z mężem zyskała rozgłos i własny program o rozwiązywaniu rodzinnych problemów, którego jest prowadzącą.

Reklama

Wzięła także udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla jednego z męskich czasopism, a teraz zatańczy w nowej edycji tanecznego show. Program ruszy wiosną 2019 roku, jednak przygotowania już się rozpoczęły!

Zdradziła to na swoim profilu w mediach społecznościowych Justyna, która pokazała zdjęcie w tanecznej kreacji. Trzeba przyznać, że Justyna wygląda olśniewająco w skąpej sukience, a staranny makijaż i fryzura tylko dodają jej uroku.

Ciekawe, czy Piotrek już żałuje swojej decyzji o odejściu od żony, bo patrząc na to zdjęcie jest co całkiem prawdopodobne. 

Pod zdjęciem Żyła pokusiła się tylko o krótkie zdanie komentarza: "Przygodę czas zacząć", jednak fani patrzyli tylko na jedno - na długie nogi Justyny! Czyżby to one miały ją doprowadzić do zwycięstwa? 

To okaże się dopiero wiosną, gdy celebrytka stanie do tanecznej walki z innymi uczestnikami programu. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje