Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła pokazała się bez makijażu. "Ty się nie maluj, masz piękną cerę"

Justyna Żyła (31 l.) najczęściej pozuje umalowana, zresztą w pełnym makijażu mogliśmy ją oglądać także w "Tańcu z gwiazdami". Była żona skoczka postanowiła właśnie pokazać, jak wygląda w naturalnej wersji.

Justyna Żyła w show-biznesie pojawiła się po tym, jak publicznie ujawniła swoje małżeńskie problemy. Później były wywiady, sesja w "Playboyu", blog kulinarny, a nawet propozycja własnego programu! Żona skoczka została gospodynią show o "praniu brudów". 

Reklama

A to nie wszystko. Justyna wystąpiła również w "Tańcu z gwiazdami" i przeszła do historii jako prawdopodobnie najsłabsza uczestniczka tanecznego programu. 

"Nasz debiut był najgorszym występem w historii 'Tańca z gwiazdami'. Niestety, muszę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości. Patrzę jednak na nas z optymizmem. Taka partnerka uczy mnie podchodzić do mojej pracy z większą odpowiedzialnością" - opowiadał we "Fleszu" Tomasz Barański, który był trener Żyły. 

Justyna dość szybko odpadła z show i wróciła do swojego domu w Wiśle. Od tamtej pory unika bywania na salonach, za to jest dość aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje głównie zdjęcia przygotowanych przez siebie dań. Ostatnio zrobiła wyjątek i zaprezentowała swoją fotkę. Pochwaliła się, że zapozowała bez makijażu! Okazuje się, że namówiła ją do tego koleżanka. "

Taki komplement od przyjaciołki wiem ale Ona prawdę Ci powie Ty się nie maluj masz piękna cerę" [pisownia oryginalna] - napisała Żyła. 

Jak wam się podoba w naturalnej wersji?

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje