Reklama
Reklama

Justyna Żyła już nie jest sama! Te słowa mówią wszystko!

Justyna Żyła (33 l.) zyskała rozgłos dzięki głośnemu rozwodowi z mężem, Piotrem Żyłą (33 l.). Okazuje się, że prawodpodobnie Justyna już otarła łzy po Piotrze i jest w nowym związku!

Tej medialnej szarpaniny chyba nikt nie zapomni, a już zwłaszcza Justyna i Piotr, którzy rozwodzili się na oczach Polaków. 

Justyna postanowiła ujawnić powody ich rozstania i obarczyła winą męża. Gdy emocje nieco opadły, Justyna postanowiła skorzystać z rosnącej popularności. 

Wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", lecz bez większych sukcesów i rozebrała się w jednym z magazynów dla panów. 

Próbowała też swoich sił w prowadzeniu programu, lecz i to nie okazało się dla niej szczęśliwe. Wygląda na to, że najlepiej czuje się w gotowaniu i tego od dłuższego czasu się trzyma publikując zdjęcia dań i przepisy na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Właśnie przy okazji kolejnego zdjęcia smakowitej potrawy, Justyna niechcący wyjawiła, że... w jej domu pojawił się mężczyzna! 

"Dzień dobrerek! Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego mięcha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego. Zima nareszcie wpadła do Wisły i mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej" - napisała Justyna. 

Samego ukochanego jednak była żona skoczka nie zdecydowała się pokazać. Miejmy nadzieję, że nastąpi to niedługo! 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła
Reklama
Reklama
Reklama