Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła znów zakochana! Nie do wiary, kto został następcą Piotra

Justyna Żyła (31 l.) znów jest zakochana! Po rozwodzie z Piotrem wreszcie znalazła kogoś, kto niejako wypełnił pustkę po byłym mężu. Kim jest jej nowy facet? To... "sąsiad".

Niebawem miną dwa lata, odkąd Justyna Żyła zaistniała w mediach. Przypomnijmy, że wówczas publicznie zarzucała mężowi posiadanie kochani i zaniedbywanie dzieci. Później wycofywała się z tych słów i przekonywała, że jej stosunki z Piotrem polepszyły się, lecz najwyraźniej nie na tyle, aby uratować związek. 

Reklama

Para rozwiodła się, a wcześniej Justyna rozpoczęła własną karierę. Wywiady, rozbierana sesja w "Playboy'u", program o "praniu brudów", kanał kulinarny i udział w "Tańcu z gwiazdami" - to wszystko może dopisać sobie na swoje celebryckie konto. 

Wygląda na to, że i w życiu prywatnym Justynie wiedzie się coraz lepiej. Od kilku miesięcy wysyła sygnały mogące świadczaczyć o tym, że znów jest zakochana! Co więcej, ostatnio wprost przyznała, że w jej świecie pojawiła się nowa miłość. 

Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie kolacji, którą przygotowała dla pewnego mężczyzny. "Jak obiecujesz sushi... sąsiadowi" - napisała. 

"Justyna jak Ty pięknie wyglądasz" - skomentowała fotkę Dominika "Wodzianka". Co na to Żyła? "Kochanie, miłość" - wyjaśniła.

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje