Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska apeluje o życzenia urodzinowe. Będą tłem jej koncertu

Justyna Steczkowska (49 l.) podczas tegorocznego festiwalu w Opolu będzie obchodziła swoje 50. urodziny. Wpadła na pomysł, by podczas jubileuszowego koncertu na telebimie wyświetlały się życzenia od fanów. TVP informuje, jakie wymagania trzeba spełnić, by filmik zakwalifikował się do emisji.

Justyna Steczkowska swoje 50. urodziny będzie obchodziła wprawdzie 2 sierpnia, jednak umówiła się z TVP, że przesunie datę o półtora miesiąca po to, by telewizja publiczna mogła jej urządzić huczny jubileusz w Opolu. 

Tegoroczny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpocznie się 17 czerwca, a uroczyste obchody urodzin Steczkowskiej zostały zaplanowane na 18 czerwca. Diwa z pewnością ma co świętować. Ma za sobą, jak dotąd, barwne życie. Przyszła na świat jako jedna z dziewięciorga rodzeństwa, a jej ojcem był były ksiądz. Na tym tle zresztą dochodziło w rodzinie do spięć, zwłaszcza odkąd najstarsza siostra, Agata wydała książkę „Steczkowscy. Miłość wbrew regule”, gdzie porusza aspekty przeszłości swoich rodziców, które reszta Steczkowskich uznała za intymne. 

Reklama

Justyna nie jest jedyną gwiazdą w rodzinie - ma męża z plakatu. Maciej Myszkowski w latach 90. był jednym z najbardziej rozchwytywanych modeli w Polsce. W 1993 roku wygrał konkurs „Twarz roku” i od tamtego czasu praktycznie nie schodził z wybiegów, a jeśli już, to po to, by pozować do sesji modowych. Jak wyznała piosenkarka w rozmowie z magazynem „Show”:

W zawodowej karierze Steczkowskiej też się sporo wydarzyło. Jej współpraca z Grzegorzem Ciechowskim zaowocowała złotą i platynową płytą, piosenkarka ma też na koncie 6 Fryderyków, dwa Wiktory, Superjedynki, Bursztynowego Słowika i Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. W 1999 roku zazdrościły jej wszystkie Polki, gdy w filmie „Na koniec świata” zagrała ukochaną Aleksandra Domagarowa, opromienionego charyzmatyczną rolą Bohuna w „Ogniem i mieczem”. 

Justyna Steczkowska prosi o życzenia urodzinowe

Lista dokonań Steczkowskiej jest oczywiście znacznie dłuższa i artystka nie ukrywa, że chciałaby, by fani przypomnieli je na filmikach z życzeniami, które mają być wyświetlane na telebimie podczas urodzinowego koncertu. Jak wyjaśnia na Instagramie: 

Zakwalifikowanie filmiku do wyświetlenia wymaga spełnienia technicznych wymagań. Życzenia nie mogą przekroczyć 15 sekund, mają być nagrane w HD i zawierać wszystkie niezbędne zgody, ze zgodą na cięcia, przemontowanie i emisję włącznie.

Do koncertu zostało już tylko 10 dni...

Zobacz też: 

Gwiazdy żegnają Edwarda Miszczaka. Publikują prywatne zdjęcia

Tak mieszka Iga Świątek. Nie znajdziesz u niej przepychu

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy