Reklama
Reklama

Julia Wieniawa wyznała: "Trochę mnie to przerasta". Wygląda na to, że w końcu dorosła

Julia Wieniawa wkrótce będzie świętować swoje 25. urodziny. Jako aktorka, piosenkarka, influencerka i jurorka programu "Mam Talent" Wieniawa osiągnęła już wiele w swoim życiu zawodowym. Przyznaje jednak, że jest czasem przytłoczona sukcesem.

Julia Wieniawa wyznała: "Trochę mnie to przerasta". Wygląda na to, że w końcu dorosła

Julia Wieniawa przyznaje, że młody wiek był dla niej atutem. Jednak zbliżające się 25. urodziny będą dla niej momentem życiowej refleksji. Aktorka uświadamia sobie, że już nie będzie mogła używać młodości jako wymówki. W wywiadzie dla serwisu "Co Za Tydzień" przyznała, że 25 lat to już poważny wiek, mimo że nadal czuje się "forever twenty one".

"(...) Najpiękniejszym komplementem, jaki dostawałam, to było: 'wow, jesteś taka młoda, tyle już zrobiłaś, taka kariera i tak dalej, jesteś taka zorganizowana, ja w twoim wieku jeszcze nie wiedziałam, co będę robić, a ty...'. A teraz nagle 25 lat to już nie są przelewki, staje się to coraz poważniejszy wiek (...)" - mówiła.

Reklama

Julia Wieniawa przyznaje, że jest czasem przytłoczona sukcesem

Julia chciałaby nadal pielęgnować dziecięcą radość i ciekawość świata. Szybki start w branży show-biznesu wymagał od niej wczesnej dojrzałości. Przez lata zrealizowała wiele projektów filmowych, serialowych i muzycznych.

Wieniawa przyznaje jednak, że czasem czuje się przytłoczona. Jednocześnie podkreśla, że ma jeszcze wiele do zrobienia i pokazania.  

"Dotknęłam różnych przestrzeni artystycznych i nagle zasiadam za stołem w jury w 'Mam Talent!', no to jest naprawdę dużo i czasem nawet trochę mnie to przerasta" - wyznała. 

"Trochę mi jeszcze brakuje, żeby być tak turbo spełnioną. Myślę, że jestem na dobrej drodze. Jestem bardzo zadowolona z tego, w którym miejscu jestem, jestem wdzięczna, ale nadal jeszcze mam parę rzeczy do pokazania" - dodała na koniec.

Zobacz też:

Wieniawa pożaliła się na swój los. Nagłe przeziębienie strasznie nią "trzepnęło" 

Wieniawa nagle przerwała milczenie ws. Szymona Hołowni. Nie szczędziła słów

Wieniawa i Kliment mają konflikt? Mama aktorki dołożyła do pieca tymi słowami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy