Reklama
Reklama

Julia Wieniawa naga w kampanii swojej marki. Szokujące zdjęcia!

Julia Wieniawa znowu zaskakuje! Tym razem aktorka pokazała zdjęcia swojej marki, na których jest bez stanika. Czy to nowy pomysł na rozgłos?

Julia Wieniawa nie należy do wstydliwych. Na Instagrama wrzuca zdjęcia, na których pozuje w skąpych stylizacjach, albo seksownych pozach. Jest świadoma swojego ciała i urody. Tym razem postanowiła zareklamować swoją markę.

Wieniawa stała się znana za sprawą serialu "Rodzinka.pl", w którym grała. Mimo że program nie jest już emitowany, to nie wpłynęło na jej karierę. Po zakończeniu zdjęć nadal otrzymuje propozycje współpracy.

Gra w filmach i serialach, ma własny biznes kosmetyczny i drugi odzieżowy. Jest także uzdolniona muzycznie i nagrywa piosenki. Prywatnie związana jest z Nikodemem Rozbickim.

Reklama

Ostatnio postanowiła zareklamować swoja markę i wybrała dość kontrowersyjny sposób. Na zdjęciach, które promują jej produkty jest ona sama... bez stanika! Aktorka jest bardzo zaangażowana w ruch body positive, więc takie rozwiązanie marketingowe nikogo raczej nie dziwi.

Odsłonięty delikatnie biust przykuwa uwagę, ale czy o to chodziło? Oceńcie sami.

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy