Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wieniawa już pocieszyła się po rozstaniu z Baronem!?

Julia Wieniawa (20 l.) po głośnym rozstaniu z Baronem (35 l.) postanowiła udać się na wakacje i trochę odpocząć. Swój błogi odpoczynek relacjonuje na Instagramie, gdzie co rusz publikuje nowe fotki. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się jednak ta, na której aktorka pozuje z... nowym chłopakiem?!

Julia Wieniawa ma za sobą ciężki czas. Całe wakacje spędziła na planie nowego serialu "Zawsze warto", a w międzyczasie rozstała się ze swoim chłopakiem Baronem. 

Teraz postanowiła wylecieć na wczasy do gorących Włoch. I to nie sama! 

Aktorka podzieliła się fotką ze słonecznej Sycylii, na której widać... tajemniczego chłopaka! 

Okazuje się, że jest nim Bartek Indyka, czyli jeden z najpopularniejszych polskich stylistów. 

Reklama

Bartek dobierał stylizację dla takich gwiazd jak Edyta Górniak, Margaret, czy Izabela Janachowska. Dlaczego Wieniawa zdecydowała się spędzić wakacje akurat ze stylistą?  

Być może powodem jest jej miłość do mody, chociaż bardziej prawdopodobne jest, że po prostu Julka i Bartek dobrze czują się w swoim towarzystwie. 

Na zdjęciach widać, że znaleźli ze sobą wspólny język i świetnie się razem bawią. Julka pochwaliła się także swoim umięśnionym brzuchem, który jest efektem jej codziennych treningów. Na Instagramie często możemy zobaczyć, jak wrzuca filmiki z siłowni.    

"A co to za foczke na brzeg wyrzuciło?", " Widać, że ćwiczysz i zazdroszczę ci, że ci się chce" - komentowali internauci.  

Myślicie, że Wieniawe i Indyka łączy coś więcej niż tylko przyjaźń?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy