Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julia Wieniawa jednym zdjęciem wywołała spekulacje. "Ciąża? Gratulacje"

Julia Wieniawa-Narkiewicz (19 l.) jest w ciąży?! Tak pomyślała część internautów, gdy zobaczyła zdjęcia aktorki z planu zdjęciowego. Pojawiły się nawet gratulacje! Czy coś jest na rzeczy?

Julia Wieniawa na dobre w świadomości szerszej publiki zaistniała, gdy na salonach zaczęła pojawiać się w towarzystwie Antka Królikowskiego. Było to na początku zeszłego roku. Od tamtej chwili kariera aktorki nabrała gigantycznego rozpędu, a Julka zyskała wielu fanów. Na Instagramie śledzi ją prawie 900 tysięcy ludzi! 

Reklama

Zainteresowanie jej osobą przekłada się oczywiście na oferty pracy. Wieniawa może liczyć na dobre kontrakty i propozycje, z czego dość chętnie korzysta. 

Oprócz aktorstwa postawiła też na śpiewanie. Ostatnio wydała swój singiel, a jego premierę zapowiedziała w mediach społecznościowych. Zapowiedź opatrzyła fotkami z planu. Na zdjęciach widzimy aktorkę w kombinezonie w cekiny. I to właśnie ten strój wywołał poruszenie... 

Stylizacja układała się w taki sposób, że część internautów zaczęła podejrzewać Wieniawę o ciążę! Komentarzy na ten temat było dość sporo. "Ciąża? Gratulacje", "Jak w ciąży", "W ciąży?", "Myślałam, ze to cardi b podczas ciąży", "Jesteś w ciąży?", "Jak na początku ciąży" - czytamy. 

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje