Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Jest coraz gorzej?

Wyglądają na bardzo zakochanych, ale czy rzeczywiście pisana jest im wspólna przyszłość?

Wydawało się, że Antek Królikowski (29 l.) ustatkuje się u boku Julii Wieniawy (19 l.), a sławni rodzice zaakceptowali jego kolejną miłość. Młodziutka aktorka, znana z roli Pauli w "Rodzince.pl" oraz udziału w "Kobietach mafii", jest ich zdaniem idealną kandydatką na żonę. Jednak, jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", po początkowym zachłyśnięciu się uczuciem, temperatura w związku nieco opadła.

Reklama

Dziennikarze tygodnika zapytali aktora, czy Julia to kobieta, z którą mógłby się ożenić. - Julka ma 19 lat. Ja mam trochę więcej. Nie chcę składać teraz żadnych deklaracji. Ona ma przed sobą całe życie. Obecnie jest fajnie, zobaczymy, co będzie dalej - odpowiedział.

Sama Wieniawa jakiś czas temu ostudziła zapędy chłopaka. - Jesteśmy tylko związkiem, nie jesteśmy małżeństwem, nie możemy się tak ubezwłasnowolnić - odpowiedziała, pytana, czy w swoim nowym apartamencie zamieszka z partnerem.

Królikowski swego czasu przeżywał liczne porywy serca. Przez trzy lata był w związku z aktorką Laurą Breszką, którą jego znani rodzice uwielbiali i mieli nadzieję, że zostanie częścią rodziny. Potem u jego boku pojawiła się Kasia Sawczuk. Po rozstaniu z nią Antoni szybko pocieszył się, znajdując nową miłość, właśnie Julię.

- Moi rodzice bardzo lubią Julkę - przyznaje aktor w rozmowie z "Na Żywo". Zarówno Paweł Królikowski, jak i Małgorzata Ostrowska-Królikowska uważają, że to poukładana i rozsądna dziewczyna. Chętnie goszczą ją na wspólnych obiadach czy rodzinnych wyjazdach. Ale to od młodych zależy, czy zechcą razem iść przez życie...

***

Zobacz więcej materiałów:

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje