Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wieniawa eksponując biust, marzy o imprezie: Wyszłoby się potańczyć

Chociaż grafik Julii Wieniawy (22 l.) ostatnio jest przepełniony nowymi projektami, młoda gwiazda znajduje czas na chwilę zapomnienia. Postanowiła wystroić się w kreację eksponującą jej biust i zaczęła wspominać czasy przed pandemią.

Ma dopiero 22 lata, a już podbija polski rynek medialny. Julia Wieniawa ostatnio jest uznawana za jedną z największych gwiazd w naszym kraju. Aktorka filmów "Sala Samobójców: Hejter" oraz "W lesie dziś nie zaśnie nikt" utrzymuje tytuł najbardziej rozchwytywanej artystki młodego pokolenia. 

Julia Wieniawa bezkonkurencyjna?

Chociaż inni młodzi aktorzy, na przykład Wiktoria Gąsiewska, depczą Wieniawie po piętach, to gwiazda wydaje się być przed nimi zawsze o krok. Artystka dostaje propozycję ról jedna za drugą. Ostatnio również zaczęła spełniać się w branży muzycznej. Jej duet z Maciejem Musiałowskim ma już 6 363 593 wyświetleń na YouTubie.

Reklama

Gwiazda "W lesie nie zaśnie już nikt" kusi dekoltem

Dobrze prosperująca wokalistka podbija każdy zakątek Internetu. Jej sukcesy filmowe, a także muzyczne sprawiły, że na swoim koncie na Instagramie zdążyła zgromadzić już blisko dwa miliony obserwujących! Nic w tym dziwnego, zważywszy że od początku swojej kariery Wieniawa oczarowuje publiczność nie tylko swoimi zdolnościami aktorskimi, ale także samym wyglądem. 

Bardzo szybko została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych młodych aktorek. 

Julia Wieniawa rozpaliła obserwatorów swoją stylizacją

Chociaż dni, a nawet tygodnie w życiu artystki przepełnione są pracą, to znajduję chwile na relaks. W ramach odpoczynku a może i wiosennych porządków zamieściła fotografii na Instagramie, na której w bardzo kobiecej kreacji wspomina czasy sprzed pandemii.

Gwiazda "W lesie nie zaśnie już nikt" kusi dekoltem

Julia Wieniawa zdecydowanie wie jak zrobić na swoich fanach wrażenie. Zamieszczony przez nią kadr ukazują ją w imprezowej stylizacji podkreślającej biust aktorki. Siedząc w kreacji z głębokim dekoltem, wyznała że brakuje jej dni gdy można było wyjść na imprezę. 

Fani Wieniawy byli zachwyceni jej wyglądem W momencie pod postem topowej aktorki posypały się pochlebne komentarze. Obserwatorzy Julii Wieniawy przebijali się jeden przez drugiego by przekazać jej swoje zachwycenie.

Nie zabrakło również bardziej oryginalnych komentarzy ze strony męskiej części fanów Wieniawy. 

Niestety Julia będzie musiała jeszcze trochę poczekać na powrót do imprezowych czasów. 

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | biust | impreza

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje