Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julia Kamińska w nowej roli. Nie jest już tylko aktorką!

Serial "BrzydUla" otworzył jej drzwi do wielkiego świata. 27-letnia Julia Kamińska gra w serialu "Singielka", występuje na teatralnych deskach, a ostatnio pisze również scenariusz jednego z tasiemców.

Julio, jesteś rozchwytywana! Domyślam się, że doba stała się dla ciebie za krótka.

Reklama

Julia Kamińska: - Tak się akurat teraz złożyło. Przez dłuższy czas nie było mnie na małym ekranie. Pracowałam prawie wyłącznie w teatrze. Dopiero później doszły mi zdjęcia do serialu "Na dobre i na złe", a następnie do "Singielki". Tak się często zdarza w tym zawodzie: albo nic, albo wszystko naraz - prawo serii. Mam teraz najbardziej intensywny czas w swoim życiu.

I jeszcze do tego wszystkiego piszesz scenariusze do seriali. Pierwsze odcinki "Pierwszej miłości" spod twojego pióra już są na antenie Polsatu. Jak się czujesz w nowej roli?

- Jestem tym bardzo podekscytowana i dumna. Pisanie to bardzo wymagająca praca, bo cały czas trzeba być płodnym, żeby stale zaciekawiać widzów. Żeby zacząć tę pracę musiałam zapoznać się z ponad 2000 odcinków, bo niestety wcześniej nie oglądałam tego serialu. Na szczęście wtedy nie grałam tak intensywnie, jak teraz, więc miałam wystarczająco dużo czasu, aby poznać wszystkie postaci i porozmawiać z aktorami. Przyznaję, że jest to dla mnie znacznie trudniejsza praca, niż aktorstwo. Pewnie dlatego, że w graniu mam znacznie większe doświadczenie.

To w takim razie życzę ci dużo wytrwałości!

- Wytrwałości i sił mi nie zbraknie, bo mam ich naprawdę sporo. Jestem odrobinę onieśmielona ilością swoich obowiązków. Obiecałam sobie, że jak tylko będę mogła pozwolić sobie na przerwę, to pojadę na fajne, zasłużone wakacje.

Dokąd?

- Jeszcze nie wiem, ale obstawiałabym Indie. To będzie zorganizowany, spokojny wyjazd.

Z ukochanym?

- Sama nie wybrałabym się raczej w taką podróż.

Dzień Dobry TVN/x-news

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje