Reklama
Reklama

Julia Fox wypina umięśniony brzuch w lateksowej sukience. Tym razem nie zapomniała spodni?

Julia Fox (32 l.) zyskała rozpoznawalność za sprawą krótkiej, acz intensywnej znajomości z Kanye Westem. Ich związek trwał zaledwie kilka tygodni, jednak było to wystarczająco długo, by modelka mogła zyskać status celebrytki z prawdziwego zdarzenia. Julia robi teraz co może, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Ostatnio pojawiła się na premierze filmu w dość nietypowym stroju...

Julia Fox wypina umięśniony brzuch w lateksowej sukience. Tym razem nie zapomniała bluzki?

Julia Fox, poza tym, że znana jest z romansu z Kanye Westem, przykuwa uwagę paparazzi coraz to wymyślniejszymi stylizacjami.  Przypomnijmy, że ostatnio wyruszyła na zakupy w samym staniku. Modelka lubuje się w skąpych strojach, które głównie opierają się na mocno wyciętej bieliźnie, lub kompletach eksponujących jej prawie nagie ciało. 

Reklama

Niedawno modelka pojawiła się na premierze filmu, w którym udało jej się zagarać pod tytułem "The Trainer". Celebrytka na imprezę wybrała dwuczęściowy lateksowy zestaw w czerwonym kolorze, który eksponował jej płaski brzuch. Bufiaste rękawy, rękawiczki i wysokie kozaki dodawały ekstrawagancji niecodziennej stylizacji.

Myślicie, że Kanye doceniłby te stylizację?

Zobacz też:

Ex Kanye Westa, Julia Fox, w samym staniku buszuje w sklepie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Julia z "Królowych życia" to gwiazda branży funeralnej. Projektuje trumny i maluje zwłoki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Fox | Kanye West
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy