Reklama
Reklama

Julia Cymbaluk jako dziecko wygrała "MasterChefa Junior". Dziś to piękna nastolatka

Julia Cymbaluk (15 l.) pięć lat temu zachwyciła jurorów i wygrała program "MasterChef Junior". Nie da się ukryć, że na przestrzeni czasu nastolatka wydoroślała i bardzo się zmieniła. Aż trudno ją rozpoznać! Co u niej słychać?

Julia Cymbaluk z Wrocławia jako dziesięciolatka zwyciężyła w drugiej edycji programu "MasterChef Junior". W 2017 roku okazała się najlepiej gotującym dzieckiem w Polsce.

Jury bardzo doceniło jej kreatywność w tworzeniu potraw. Dziewczynka wielokrotnie podkreślała, że pasja do gotowania jest u niej rodzinna. 

Widzowie byli zachwyceni jej poczuciem humoru oraz błyskotliwością w tak młodym wieku. Jej znakomite dania w połączeniu z rozbrajającym uśmiechem na antenie natychmiast podbiły ich serca.

Reklama

Po zakończeniu show Julia kontynuowała swoje hobby, prowadziła warsztaty, a nawet wydała książkę kucharską dla nastolatków, w której zamieściła sporo przepisów kuchni azjatyckiej. 

Jak zmieniła się Julia Cymbaluk z programu "MasterChef Junior"?

Nie da się ukryć, że Julia Cymbaluk na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę i bardzo wydoroślała. Zwłaszcza zaglądając na jej Instagram, gdzie zamieszcza sporo zdjęć w modnych stylizacjach i pełnym makijażu. Obserwuje ją tam ponad 55 tysięcy fanów.

Julka zainteresowała się również fotomodelingiem oraz gimnastyką artystyczną. 15-latka jest naprawdę rozciągnięta, a na jej profilu można zobaczyć, jak wykonuje różne skomplikowane figury.

Dzisiaj licealistka otrzymuje propozycje współpracy między innymi od firm odzieżowych, a do sprzedaży trafił jej e-book "SmaczneGo"

Wyrosła na piękną dziewczynę! 

Zobacz też:

Pierwsza polska zwyciężczyni "Masterchef Junior" jest już prawie pełnoletnia. Jak się zmieniła?

Wygrała siódmą edycję "MasterChef Junior". Kim jest młoda kucharka, Hela Kłobucka?

Michel Moran, sławny restaurator nigdy nie był na diecie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Masterchef Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy