Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Józefowicz zostawi ciężarną Urbańską?

Natasza (31 l.) obawia się, że Janusz (49 l.) zostawi ją, tak jak swoją poprzednią przyjaciółkę, kiedy ta urodziła mu dzieci...

Natasza Urbańska jest w czwartym miesiącu ciąży. Niestety nie jest to dla niej piękny okres, który później będzie wspominać z sentymentem: "Choć nie może się doczekać przyjścia na świat maleństwa, prześladuje ją jedna myśl" - zdradza gazecie "Twoje Imperium" przyjaciółka piosenkarki.

Reklama

Urbańska obawia się, że Janusz zostawi ją z dzieckiem, tak jak matkę swoich dzieci...

"Jego pierwsze małżeństwo z żoną Danutą skończyło się, gdy na świat przyszły: Kamila (27 l.) i Kuba (17 l.). Bo Józefowicz wolał spędzać czas na deskach teatru, a nie w domowych pieleszach" - pisze magazyn.

Znajomi choreografa na temat jego pierwszego małżeństwa mówią bardzo niepochlebnie: "Nie był zbyt rodzinny. Danka zajmowała się domem i dziećmi. A on... Był tylko gościem".

Była żona Józefowicza, również wierzyła (podobnie jak dzisiaj Natasza), że Janusz, kiedy zostanie ojcem zmieni się i priorytetem stanie się dla niego rodzina. On jednak poznał wtedy Nataszę, która rozbiła jego małżeństwo...

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje