Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Józefowicz zmusza Nataszę do pracy

Janusz Józefowicz (49 l.) wobec swojej ciężarnej żony Natasza Urbańskiej (31 l.) nie stosuje taryfy ulgowej. Troskliwy jest wyłącznie poza pracą. W Teatrze Buffo traci nad sobą panowanie i - jak pisze jeden z magazynów - zmusza przyszłą matkę do pracy ponad jej siły...

Natasza Urbańska jest w szóstym miesiącu ciąży, jednak polecenia męża przyjmuje z pokorą: "Sprawia wrażenie, jakby chciała udowodnić Januszowi, że ciąża i dziecko nie zmienią ich życia.

Reklama

On będzie mógł bez przeszkód tworzyć dalej, a ona zawsze będzie gotowa śpiewać i tańczyć. A że jest bardzo ambitna, na razie udaje jej się to świetnie. Chodzi na bankiety, nie oszczędza się w pracy, zawsze piękna, uśmiechnięta. Zdaje się mówić: ciąża to nie choroba" - czytamy w "Życiu na gorąco".

Janusz Józefowicz znany z tego, że dla swoich aktorów nie ma litości, w teatrze zapomina, że jego żona nosi pod sercem córeczkę - Teonę.

W codziennych sytuacjach pamięta, by wyręczać Nataszę w dźwiganiu siat z zakupami, w teatrze jednak wariuje, traci nad sobą kontrolę. Staje się apodyktyczny i bardzo wymagający...

Więcej w magazynie "Życie na gorąco".

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje