Reklama

Reklama

Reklama

Johnny Depp znowu poczuł motyle w brzuchu. Prawniczce udało się go złowić!

Johnny Depp (59 l.) podobno znowu się zakochał. Media donoszą o tym, że znany aktor jest w poważnym związku z londyńską prawniczką, która towarzyszyła mu przy okazji jednej ze spraw sądowych. Kobieta pracuje w firmie obsługującej Meghan Markle i księcia Harry’ego. To tylko chwilowe zauroczenie? Chemia jest wręcz namacalna!

Johnny Depp jednak umawia się z Camille Vasquez?

W czerwcu b. r. rozstrzygnięto proces dekady, którego głównymi bohaterami byli Amber Heard i Johnny Depp. Ostatecznie zwyciężył aktor, który udowodnił byłej żonie, że go zniesławiła w swoim felietonie opublikowanym na łamach "Washington Post" opublikowanym w 2018 roku. W wyniku wyroku świadczącego na korzyść gwiazdora, miał on otrzymać 10 milinów dolarów odszkodowania oraz 350 tysięcy dolarów zadośćuczynienia od Heard.

Reklama

W trakcie medialnego procesu uwagę zwróciła relacja Deppa z jego prawniczką Camille Vasquez. Obydwoje chętnie okazywali swoją poufałość przed kamerami. Okazało się jednak, że łączy ich tylko przyjaźń.

Johnny Depp znowu się zakochał!

Według ustaleń "Us Weekly" Depp już jakiś czas spotyka się z inną prawniczką Joelle Rich. Kobieta zetknęła się z aktorem w sądzie, chociaż nie pełniła w nim obowiązków zawodowych. Była jednak obecna w sądzie podczas procesu o zniesławienie, jaki wytoczył w 2020 roku przeciwko "The Sun". Wspomniana sprawa zakończyła się fiaskiem, ale zaowocowała poważnym uczuciem. 

Londyńska prawniczka pokazała się w sądzie, by wspierać ukochanego.

"Rich nie miała żadnych obowiązków zawodowych związanych z procesem, jednak była obecna na sali sądowej, aby okazać gwiazdorowi "Piratów z Karaibów" wsparcie. Sprawa miała dla niej znaczenie osobiste" - czytamy na stronie "Daily Mail".

Joelle Rich na co dzień pracuje w międzynarodowej firmie konsultingowej Schillings, która współpracuje m.in. z Meghan Markle i księciem Harrym. 37-latka jest w trakcie rozwiązywania swojego małżeństwa. Kobieta doczekała się dwójki dzieci, które są owocem jej związku z Bluebox Johnatanem - jej dotychczasowym mężem.

Zobacz też:

Johnny Depp nazwał Amber Heard psem. Nowa piosenka aktora nie pozostawia złudzeń co do wzajemnych relacji pary

Amber Heard znowu przegrywa z Johnnym Deppem. Sąd odrzucił wniosek

Johnny Depp w produkcji Netflixa. Zagra główną rolę - Króla Ludwika XV

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy